Kızılay Siyasi Amaçla Kullanılmamalı

admin

k¦-z¦-lay1

Edirne Barosu Başkanı Av. Özgür Yıldırım,Edirne  Kızılay şubesi yönetiminin görevden alınması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları kaydetti “Öğrendiğimize göre Kızılay Edirne Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu görevden alınmıştır. 25 yılı aşkın bir süre şan ve şerefle Kızılay’a hizmet etmiş olan Başkan Av. Metin KIRAY, aynı zamanda 2002-2004 yılları arasında Edirne Barosu Başkanlığı görevinde de bulunmuştur.

Metin Kıray ve yönetimi bilinen imkanlar ve getirilmek istenen imkansızlıklar içerisinde Edirne Kızılay Şubesi’ni Türkiye’deki örnek şubeler arasında en üst noktaya taşımışlar ve bu başarısı altın madalya ile ödüllendirilmiştir.

Kızılay yönetiminin görevden alınmaları hayret edilecek bir durumdur kafalarda  soru işareti ulandırmaktadır. Yerel seçim havasına girilmeye başlandığı şu günlerde görevden alınmanın gerçekleşmiş olması aynı zamanda manidar bir gelişmedir.

Üyesi olmaktan onur duyduğum, Kızılay’a asla ve asla siyaset bulaştırılmamalıdır. Aksi takdirde bu yüce kurumun temeline dinamit döşenmiş olur. Kızılay Edirne Şubesi’nde yakın zamanda yaşanacak olan gelişmelerin takipçisi olacağız.

 

 125 total views,  2 views today

Next Post

BEYKENTLİ ÖĞRENCİLERDEN COŞKULU "MEZUNİYET BALOSU"

    Beykent Okulları 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi mezunlarını,               12 Haziran tarihinde yapılan görkemli Mezuniyet törenin ardından, 19 Haziran 2013 tarihinde Arda Turistik Tesisleri’nde düzenlenen “Mezuniyet Balosu” ile yeni bir yaşama doğru uğurladı.   Bilgiyi elde eden, üreten ve paylaşmayı bilen, yaşadığı çağın değerlerini benimseyip onlara […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp