Kızılay’dan “Haydi Edirne’m sen de katıl” kampanyası

admin

Edirne Gönüllüleri Türk Kızılay’ı Edirne Şubesine destek vermek amacı ile kıyafet ve oyuncak yardımı kampanyası düzenledi. Kampanya çerçevesinde toplanan eşya ve oyuncaklar Türk Kızılay’ı Edirne   Şubesine teslim edildi.

KIZILAY (1)

 

 

 

 

 

 

 

“Haydi Edirne’m Sende Katıl”  etkinliğini sosyal  medya üzerinden hayata geçiren Edirne Gönüllüleri halktan da büyük destek gördü.

Edirne Gönüllüleri Koordinatörü Neriman Ekinci; sosyal medya üzerinden başlatılan etkinlikte yardıma muhtaç insanlara katkı sunmak istedik.Kızılay’ın her zaman halkın yanında olan bir kuruluş olduğunu belirten Ekinci,sosyal sorumluluk projelerinde Kızılay ile ortak bir çalışma yapmalarından mutluluk duyduklarını belirtti.

KIZILAY (2)

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyada toplanan kıyafet ve oyuncaklar Kızılay Edirne Şubesi tarafından. ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak Edirne Kızılayı’nın düzenlediğin  kıyafet ve oyuncak için  katkısı yapacak vatandaşlar  Kızılay Şubesine  başvurabilecekler.

KIZILAY (3)

 8 total views,  5 views today

Next Post

Havsalılar her şeyin en iyisine layık

Havsa Belediyesi Halkla İlişkiler yetkililerin yaptığı açıklamada, “Geçen haftalarda Havsa Belediyesi ve İller Bankası’nın ortaklaşa hazırladıkları ve onaylanan “Çocuk Parkı Projesi” yer tahsisi yapıldı İlçemizde başta çocuklar olmak üzere her yaştan vatandaşın ferah bir şekilde yararlanabileceği proje için Havsa Halı Sahası ve mevcut Yeşil Aile Çay Bahçesinin içerisindeki bina arasında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp