KIZILAY’DAN TOPLU SÜNNET TÖRENİ

admin

Edirne Kızılay Derneğince Taş Odaları Otel’de de 29 çocuk için sünnet töreni yapıldı.Törene Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’da katıldı Müezzinoğlu sünnet olan 29 çocuğa çeyrek altın hediye etti ve bu organizasyonu düzenleyenleri kutladı.

AW000007

Sünnet töreni ile ilgili olarak konuşan Edirne Kızılay yönetim Kurulu Başkanı Kadir Çakay yaptığı konuşmada Kızılay tarafından yapılan ilk sünnet töreninde 29 çocuğun sünnet olduğunu, bu tip organizasyonların bundan sonra da devam edeceğini belirterek şunları kaydetti: “ Kızılay yönetimince sünnet olacak çocuklar için duyuru yaptık.

DSC_2089

Bu organizasyonda bizlere Muhtarlar Birliği, Sosyal Yardımlaşma Kamu Hastaneleri Birliği destek verdi. Sünnetin masrafını Kamu Hastaneleri Birliği üstlendi.

AW000007

Mevlit töreni sonrası sünnet çocukları için Taş Odalarında düğün yapıldı.Bu etkinlikte Kızılay’ın hiç ir masrafı olmadı. Gençlik Kollarına üye 50 kişi düğün organizasyonunda yardımcı oldu. Düğünde sandık kuruldu buraya toplanan paralar bölünerek sünnet olan 29 çocuğun ailelerine teslim edilecek” dedi

DSC_2084

DSC_2085

DSC_2087

 

 

 

 

 

 

 

DSC_2088

 78 total views,  5 views today

Next Post

BAKAN MÜEZZİNOĞLU ÇELTİK FABRİKASININ AÇILIŞINA KATILDI

 SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU: – “2002 YILINDA ÇELTİK TOHUMUNU İTHAL EDEN ÜLKEYDİK; ŞİMDİ KENDİ TOHUMUNU ÜRETEN VE DÜNYAYA İHRAÇ EDEN ÜLKE HALİNE GELDİK”   Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde bir çeltik fabrikasının açılışına katıldı. Keşan ziyaretinin ardından Uzunköprü’ye gelen Müezzinoğlu, fabrikanın açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye’nin önemli bir markası olabilecek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp