KIZMAZ; “gençler için futbol sahası yapılmasını istiyorum”

admin

RAHMİ KIZMAZ

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne merkez Kocasinan Mahalle Muhtarı  Rahmi Kızmaz kendisinin  spor adamı olması nedeniyle  muhtarlık görevi yanında gençleri kahve köşelerinden kurtarmak sağlıklı gelişmelerini sağlamak amacıyla  mahallede sporsahası yapılıp gençleri orada çalıştırmak istiyor kızmaz bu konuda yaptığı açıklamada; 2” Belediye Başkanımız Recep Gürkan ile hacılar Ezanı Camisi yanında  spor yapmaya elverişli yerden yararlanma konusunu konuştuk. Bu sahada zaten çocuklarımız top oynuyorlar. Biz bu sahanın düzenlenip gençlere kazındırılmasını istiyoruz.Belediye Başkanımız bu konuya olumlu yaklaşıyor.bu konuda benimle görüşmek için gönderilen yetkililer de bu işe olur dediler. Ben   bu boş alanın gençlerimizin spor yapacağı şekilde yapılmasını rica ediyorum.

ŞEHİR İÇİ TURLARI YARARLI OLDU

Bu mahallemiz açısından önemli bir hizmet olacaktır. belediye başkanımız  bir süre önce kadınlarımıza şehir iç turları düzenleyip tarihi turistlik yerlerin tanıtılmasını sağladı. Mahallemiz adına Başkanımıza teşekkür ediyorum. Ramazan ayında yapılacak İstanbul turları için mahallemize ayrılan gün 12-06-2016 Pazar günüdür O gün sabah altıda İstanbul’a hareket edilecek  dönüşte de iftar yemeği ile gezi tamamlanacak.  bu konuda  başvurular devam ediyor. Bunlar çok yararlı hizmetlerdir. Bu arada bir de mahallemizde koşu parkurunun yapılmasını yetkililerden ricada bulunuyorum.

 

 

 

 111 total views,  2 views today

Next Post

Başkan GÜRKAN’a kent ve dayanışma ödülü

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nce bu yıl 12’incisi düzenlenen “Kent ve Yaşam Ödülleri” kapsamında Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’de yarattığı huzur ortamı, tüm kurum ve kuruluşları ‘Edirne’ paydası adı altında buluşturduğu için ‘Kent Dayanışma Ödülü”ne layık görüldü.                   Proje üretmiş, kentine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp