Köfteci Osman 5. Şubesini açtı

admin

Edirne’nin meşhur köftecisi, Köfteci Osman zincirine 5. Halkayı ekledi.  5.inci şubesini Şükrüpaşa Mahallesi Ayçiçek Heykeli yanına açan Köfteci Osman, Edirne’nin yeni yerleşim bölgesinde yaşayan vatandaşlara da bundan böyle hizmet sunacak.

Ünü şehir sınırlarını aşan  “Köfteci Oman”,  Osman Almadık, oğulları ile birlikte sektörde emin adımlarla ilerleyerek fark yaratmaya devam ediyor. Şükrüpaşa Mahallesi, Ayçiçek heykeli yanında açılan 5. Şube semt sakinleri tarafından büyük ilgi gördü. Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Emre Almadık, Yeni yerleşim bölgesinden sürekli talep geldiğini, bu talebe karşılık 5. Şubeyi hizmete açtıklarını ifade ederek konuşmasına şöyle devam etti; “Edirne’de yeni açtığımız bu şubemizde toplam 25 kişi çalışacak. Yaklaşık olarak 1 Milyon lira civarında bir yatırım yaptık. Aslında bu şubemiz bu bölgede açılan ilk şubemizdir. Müşterilerimizden çok talep geliyordu. Bizim de açıkçası burada yeni şube açma konusunda 1-2 senedir devam eden çalışmalarımız vardı. Yer olarak burasını gördükten sonra 5. Şubemizi buraya açmaya karar verdik. Allah’ın izniyle bugünde faaliyete başladık. Hayırlı olmasını diliyorum.

 308 total views,  2 views today

Next Post

3 günde 82 bin 414 liralık Trafik cezası

Edirne’de geçtiğimiz hafta sonu 26 Ocak 2018 Cuma Saat 00.01’den  28 Ocak 2018 Pazar günü saat 24.00’e kadar 1 adet yaralamalı kazanın meydana geldiği ve bu tarihlerde yapılan kontrollerde Edirne’de 1.436 aracın denetlendiği, bunlardan 166 araca ve 38 sürücüye toplamda 82 bin 415 TL ceza yazıldığı, 9 aracın da trafikten […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp