Komutanlardan ETSO’ya Ziyaret

admin

54’üncü  Mekanize Piyade Tugay Komutanı  Tuğgeneral Cengiz Demirci ve beraberinde Tugay Komutan Yardımcısı Kurmay Albay Mustafa Uçak ve Merkez Komutanı Albay  Süleyman Sır ETSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Cemil Güler ve Yönetim Kurulu Üyemiz Çetin Kürkçü ile görüştü.

Ziyarette konuşan ETSO  Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve Edirne’nin ticari yapısı  hakkında bilgiler verdi.Güler:”3000 üyeye sahip  olan Odamız Edirne’nin en büyük sivil toplum kuruluşudur. Meclisimiz ve yönetimimiz ile Edirne’ye hizmet için çaba gösteriyoruz. Sınır komşularımız olan Yunansitan ve Bulgaristan ile projeler yürüterek var olan ticari ilişkilerimize ivme kazandırıyoruz” dedi.

Görüşme sonunda Güler günün anısına Tuğgenaral Demirci’ye hediye takdim etti.

 272 total views,  2 views today

Next Post

Yılın Son Ulus Pazarına Büyük İlgi

Cuma günleri yapılan Edirne ve çevre ilçeler ile komşu ülkelerden gelenlerinde büyük ilgi gösterdiği Ulus  pazarında yılın son pazarına vatandaşlar  büyük ilgi gösterdi. Ulus Pazarında her istediği şeyi bulma imkanı bulduklarını belirten vatandaşlar fırsat buldukça bu pazara gelip alışveriş yaptıklarını ifade ettiler. Pazar esnafı da yılbaşı öncesi vatandaşların yoğunluğundan mutlu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp