Kongolu İş adamları Edirne’nin tarihi lezzetlerini beğendi

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

TUSKON tarafından organize edilen Dünya Ticaret Köprüsü kapsamında Edirne’ye gelen Afrika Kongo Demokratik Cumhuriyetinden gelen iş adamları ve 25 iş kadını Edirne’nin tarihi lezzetlerini tatmak ve incelemek için Arslanzade üretim tesislerini ziyaret etti.

kongolu-işadamları-arslanzade-edirne

BİŞDER Yöneticileri ve Kongo Demokratik Cumhuriyetinden gelen misafirler Edirne’nin Tarihi lezzetleri olan Kallavi Kurabiye, Kavala Kurabiye ve Badem Ezmesinin nasıl yapığını inceleyerek, lezzetine baktılar. Gelen iş adamları ve iş kadınlarını Arslanzade Genel Müdürü Yusuf Sait Meriç ve Genel Koordinatör Recep Dural Üretim tesislerinde karşıladı. Yusuf Sait Meriç;’’ Gelen misafirler bizleri onurlandırdı.

kongolu-işadamları-arslanzade-edirne (1)

Firmamızın yapmış olduğu tarihi lezzetleri inceleyerek bilgi sahibi oldular. Tabi bunun yanında lezzetini de tattırmış olduk. Biz Edirne’yi tanıttığımız ve Edirne ekonomisine katı sağlayacağımız her çalışma ve tanıtımda bulunmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Ben BİŞDER ve TUSKON başkanlarımıza ve çok değerli yöneticilerimize teşekkürü bir borç biliyorum’’ dedi.

kongolu-işadamları-arslanzade-edirne (2) kongolu-işadamları-arslanzade-edirne (3) kongolu-işadamları-arslanzade-edirne (4) kongolu-işadamları-arslanzade-edirne (5) kongolu-işadamları-arslanzade-edirne (6)

 

 

 42 total views,  2 views today

Next Post

Geniş Katılımla Hazırlanan Trakya Turizmi Master Planı Yayımlandı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Trakya Kalkınma Ajansı Planlama Birimi uzmanları plan sürecinde Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Uygulama ve Araştırma Merkezi (TUYGAR) ile işbirliği halinde çalıştı. Bölgenin turizm altyapısının masaya yatırıldığı planda gelecek on yıllık süreçte atılması gereken adımlar da ele alındı. Plan beş ana […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp