Kooperatif Evleri Pazaryeri Çevresi Otopark Gibi

admin

Edirne merkezine en  büyük halk pazarı olan 1.Murat Mahallesindeki Kooperatif Evleri pazaryeri   çevresi alışverişin en yoğun olduğu  cumartesi günleri otoparka dönüşüyor.

Yolun her iki yanına dizilen pazarcı araçları ile vatandaşların yoldan güçlükle geçtiğini belirten mahalle sakinleri” Pazarcıların araçları kaldırımlara kadar çıktığı için pazara alışveriş amacıyla gelen halk yol bulmada zorlanıyor.

İNSANLAR YOLDAN GÜÇLÜKLE GEÇİYOR

Kentin en önemli pazaryeri çevresine belli bir düzen getirilmesi gerekir.  Ellerinde Pazar arabaları ve çocukları  ile araçların arasından geçmek işkence oluyor. buradaki pazarcı araçları için uygun bir alan bulunmalı. Pazar bugünkü görüntüsü ile kentimize yakışmayan görüntü sergiliyor.

Yetkilileri buradan bir kez daha uyarmak istiyoruz.bir gün Kooperatif evleri pazarına gelerek çevresi yollardaki araçların durumunu ve insanların bu yollardan nasıl güçlükle geçtiğini gözleri ile görsünler ona göre gereken önlemi alsınlar” uyarısında bulundular 

 177 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Valiliği Ve Bahçeşehir Üniversitesi Eğitimde İşbirliğine Gidiyor

Edirne Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi arasında eğitimde işbirliği protokolü imzalandı. Edirne Valisi Hasan DURUER, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN, Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili-Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof Dr. Yusuf AVCI, Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretmen Geliştirme ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp