Koray Uymaz 2019’a Hastanede girdi.

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı 2019 yılının ilk dakikalarında da ziyaretlerine devam etti.  2018 yılı boyunca  Edirne’nin her  mahallesi, her sokağı ve bütün işyerlerini ziyaret eden Edirne’nin sevilen İsmi AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Koray Uymaz,  Eşi ve Arzu Doğan Uymaz ile birlikte 2019 yılına seçim çalışmalarına devam ederek girdi. 31 Aralık 2019 akşamı Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Uymaz ve beraberindekiler, hastane çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi. Uymaz yaptığı açıklamada; “Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesinde görevli sağlık personelimiz ve tedavi görmekte olan hastalarımızı ziyaret ettik. Yeni yıla hasta yataklarında girecek tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar dilerim.” Dedi.

Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesinde 31 Aralık gecesi görev başında olan Doktor ve hemşire ve çalışanları tek tek ziyaret edip yeni yılını kutlayan ve görevlerinde başarılar dileyen Belediye Başkan Adayı Uymaz daha sonra Hastanede yatan hastaları ziyaret etti.  2019 Yılına Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi’nde tedavi görerek giren hastalarla görüşen Uymaz, onlara geçmiş olsun  dileklerini sunarak yeni yıllarlını kutladı.

Uymaz’ın bir sonraki durağı “Mimar Sinan Taksi” Oldu

Yılın son gününü yoğun ziyaret mesaisi ile geçiren AK Parti Belediye Başkan Adayı Koray Uymaz’ın bir sonraki ziyareti Edirne Mimar Sinan Taksi Durağına oldu. Gece boyu Edirnelilere hizmet için görev başında olan taksici esnafı ziyaret eden Uymaz  burada taksici esnafı ile bir süre sohbet edip onların sorunlarını dinledi. Edirne Mimar Sinan Taksi Durağı’nda hizmet veren şoför arkadaşlarımızı ziyaret eden Uymaz;  esnafın yeni yılını kutlayarak  “mutlu yıllar” diledi.

 224 total views,  2 views today

Next Post

HOŞ GELDİN 2019

Edirneliler, Edirne Belediyesi’nin Saraçlar Caddesi ve Barış Parkı’nda düzenlediği yılbaşı konseriyle 2019’u karşıladı. Soğuk havaya aldırış etmeyen Edirneliler, büyük bir coşkuyla 2019’a girdi. Havai fişek gösterileri ise adeta tüm kenti büyüledi. Edirne Belediyesi kentin farklı iki noktasında düzenlediği konserlerle yeni yıl coşkusunu sokaklara taşıdı. Saraçlar Caddesi’nde Dj Anıl Nacarel’in çaldığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp