Koray Uymaz; “Edirne için göreve hazırım”

admin

AK Parti Edirne Teşkilatının bir çok kademesinde görev yapmış Edirne’nin sevilen ismi Av. Koray Uymaz Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret etti. Uymaz’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Şirket müdürünüz Necmi Engin; kendisine şirketimizin departmanları ve çalışmaları hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Edirne’nin yıllardır hak ettiği hizmeti alamadığını ve bu nedenle de bir çok ilden geri durumda olduğunu belirten Uymaz, Ak Partili bir Belediye Başkanın Edirne’ye hak ettiği hizmetleri getirebileceğini belirterek bunun için Ak Partiden Belediye Başkan Adayı olmaya karar verdiğini ifade etti.

Edirnelilerin de AK Parti Belediyeciliği ile tanışmak istediğini de ifade Uymaz; “Edirneliler artık hizmet istiyor. AK Parti Belediyelerinin bulunduğu illere bir bakın. Edirne’nin ne kadar geride kaldığını zaten göreceksiniz. Biz ilimizin bütün sorunlarını ve dertlerini yakından takip ediyor ve biliyoruz. Kökünden çözmek için de göreve hazırım. Çalışmalarım devam ediyor. İnşallah hayırlısı olur” dedi.

“Edirneliler Koray Uymaz diyor”

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde AK Parti’nin Edirne Belediye Başkan Adayları arasında kamuoyunda en çok konuşulan isim olan Av Koray Uymaz’ın ismi oldu.

Edirne’de 7’den 70’e herkesin sevdiği isim olan Av. Koray Uymaz’ın Belediye Başkan Adayı olması durumunda Edirne’nin  AK Parti  Belediyeciliği ile tanışacağına kesin gözüyle bakılıyor.

 96 total views,  2 views today

Next Post

Edirne ile Filibe arasında işbirliği protokolü imzalandı

  Edirne Valisi Günay Özdemir, beraberindeki heyetle ekonomik ve sosyal iş birliğini kapsayan protokol imza töreni için Bulgaristan’ın Filibe kentine gitti. Filibe Valiliği önünde Vali Zdravko Dimitrov’un karşıladığı heyet, iş birliği yapılacak konularda görüşmelerde bulundu. İki ülke arasında eğitim takas programları, kültür kurumları arasında ise iş birliği ve turizm ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp