AK Parti Edirne Belediye Başkan adayı çalışmalarına gece-gündüz demeden  devam ediyor. Seçim çalışmalarını AK Parti teşkilatı ile birlikte hızlı bir şekilde sürdüren Uymaz, gittiği her mahallede büyük ilgi görmeye devam ediyor. Edirnelilerin hizmete büyük özlem duyduğunu ve bunun AK Belediyecilikle 31 Mart 2019 tarihinden itibaren sona ereceğini ifade eden Uymaz; Sorunları yakından biliyoruz. Tüm projelerimiz hazır. Edirne’yi ve Edirnelileri güzel günlere kavuşturmak için gün sayıyoruz” dedi.

 

“Saraçlar Caddesi ve Ulus Pazarında Uymaz’a büyük ilgi”

Geçtiğimiz Cuma günü Saraçlar caddesindeki esnafı ziyaret eden Uymaz, esnafla selamlaşıp destek istedi. Esnafın ve halkın sevilen ismi Uymaz’a yakın ilgi gösteren esnaf sorunlarını anlatacak yer bulamadığını ifade ederek Edirne’de hizmet veren bir belediyenin kaçınılmaz olduğunu ifade etti. Uymaz ve ekibini Saraçlar caddesinde gören vatandaşlar cep telefonları ile fotoğraf çekip selfi yapmayı da ihmal etmedi.

Edirne’nin en büyük pazarı olan ve Her Cuma hizmet veren Ulus Pazarı’nı eden Edirne belediye Başkan Adayı Av. Koray Uymaz ve eşi Arzu Doğan Uymaz,  Merkez İlçe Başkanı Çağrı Muştu, Kadın Kolları,  ve beraberindekiler Pazaryerinde alışveriş yapan Edirneliler ve esnafla selamlaştı.  Duyduğu ilgi ve sevgiden büyük memnuniyet duyan Uymaz mutluluğunu sosyal medya hesabından şu ifadelerle paylaştı; “İçimdeki Edirne sevgisiyle çıktığım yolda yol arkadaşlarım ile birlikte Saraçlar Cad ve Ulus Pazarın da çalışmalarımıza devam ettik..”

“Uymaz, Kadın Kolları ile bir araya geldi”

AK Parti Edirne Belediye Başkan adayı Av. Koray Uymaz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği kahvaltı programına eşi Arzu Doğan Uymaz ile birlikte katıldı.  Düzenlenen Kahvaltı programına; “İl Kadın Kolları Başkanı Nergiz İnce, Merkez İlçe ,Kadın kolları yönetimi ve parti üyeleri katıldı. Seçim çalışmalarında izlenecek yol hakkında istişare edildi.  İl Kadın Kolları Başkanı Nergis İnce yaptığı açıklamada; “İl Kadın Kollarımız olarak gerçekleştirdiğimiz kahvaltıda Belediye Başkan adayımız Koray Uymaz’ı ağırladık. Seçim çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. “Vakit Edirne vakti” Allah Birliğimizi daim etsin. AK Parti Kadın Kolları olarak seçim çalışmalarımız devam ediyor. Edirnemizin kaybedecek bir 5 yılı daha kalmadı. Bunu gittiğimiz her mahallede görüyoruz. Allah’ın izniyle 31 Mart Akşamı Edirne’de yeni bir başlangıç olacak. Gerçek hizmetle tanışma vakti o gece olacak. Bizde AK Kadınlar olarak bunun mücadelesini vermeye devam edeceğiz” dedi.