Kore Gazisi Son yolculuğuna Uğurlandı.

admin

Bir süredir devam eden rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden Kore Gazisi P.Er. Salim Epçeli (86), düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

1932 doğumlu olan (86), Mehum Epçeli için cenaze töreni düzenlendi. Epçeli’nin cenaze namazı Yıldırım Mahallesi Ak Mescit camisinde kılındı. Törene, Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Salim Afgün, T.Ü. Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Edirne Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet İsmailoğlu ve Gaziler, Edirne Şehit Aileleri Derneği Başkanı Faruk Çiftçi, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Edirne İl Başkanı Aydın Bildiş, Askeri erkân ile birlikte merhumun eş dost ve yakınları katıldı.

Cenaze namazına katılan protokol mensupları,  Merhum P.Er Salim Epçeli’nin ailesine Başsağlığı dileyerek, Türk Bayrağına sarılı tabutu önünde merhuma dualar etti.

Yıldırım Ak Mescit camiinde kılınan öğle namazının ardından, Türk Bayrağına sarılı merhumun cenazesi askerlerin omuzunda taşınarak aile mezarlığına defnedildi. 

 

 99 total views,  2 views today

Next Post

Ömer Ergin, 300 koyun projesinin olumsuz yanlarına dikkat çekti

Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin, köyüne dönen üreticiye 300 koyun projesinin olumsuz yanlarına dikkat çekti. Üreticilere dağıtılacak koyunların kredi ve ipotek karşılığında verileceğini belirten Ergin, “Proje kapsamında toplamda 500 bin baş damızlık koyun satılacak. Türkiye’de bu kadar koyun yok. Bu nedenle ithalat yapılacak. Projenin özü koyun ithal etmek ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp