KÖROĞLU, “ülkemizde milli birlik beraberlik sağlanmalı”

admin

DSC_5981

 

 

 

 

 

 

 

Büyük Birlik Partisi Edirne Milletvekili Adayı Arif Köroğlu, Türk Milletinin her zaman birlik ve beraberlik içinde olduğunu belirterek, “ ne yazı ki bu iktidar insanlarımızı birbirinden uzaklaştırıyor. Bunu ülkemizin geleceği açısından doğru bulmuyoruz.

Biz BBP olarak bin yıldan bu yana devam eden kardeşliğin devam etmesinden yanayız. Partimiz ülkenin her yanında seçim çalışmalarını sürdürüyor. Halkımız seçimden bıkmış durumda siyasi partilere ilgi duymuyor. Biz halkımızın umudunun kesilmemesi gerektiği inancındayız. Milletimiz birlik ve beraberliğimizin bozulmasına izin vermemelidir. İnsanlarımız arasında fitne, fesat yaratmak isteyenlere ise halkımız gereken dersi verecektir. Halkımızın 1 Kasımda yapılacak seçimde gereken dersi vereceğine inanıyoruz. Edirne’ye hizmet gelmiyor. Rahmetli Yazıcıoğlu başkanımızın dediği gibi birlik olduğumuzda her sorun çözülür. Bu seçimde seçmenler Büyük Birlik partisine şans verdiği takdirde, Ülkemizin refah içinde yaşaması için  el birliği ile çalışacağız. Genel başkanımız MHP ile birlikte seçime girmek istediğini söyledi. Bu gerçekleşmedi. İnşallah yakın zamanda birlikte olacağımıza inanıyorum. Parti Genel başkanlarının anlaşamaması sonucu tekrar seçim kararı alındı. MHP Genel Başkanı seçim sonrası anlaşalım dedi. Anlaşma sağlanamadı . Belki Başbakan Davutoğlu Cumhurbaşkanı’nın etkisinde kalmasaydı. AKP ve MHP hükümeti kurulmuş olacaktı. Bu gerçekleşmedi. 1 Kasımda yapılacak seçimde birilerinin ders alacağına inanıyorum” dedi.

 133 total views,  2 views today

Next Post

CHP’liler köylü üreticilerle bir araya geldi

CHP Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan ve  Gürkan Güneser beraberinde  İl Başkanı  Oktay Bozkurt  kadın ve gençlik kolları ve partililerle   birlikte seçim çalışmalarını  sürdürüyor.                 Hafta sonunda  köylü üretici kadınlarının el emeğinin  pazarlandığı  Cumartesi pazarı alanına giderek bu hizmetleri nedeniyle kadınları  kutlayan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp