Koruyucu ailelere eğitim semineri

admin

Engelli çocuklara hizmet veren Koruyucu Ailelere, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü  ve Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik Araştırma Merkezi uzmanlarınca  seminer verildi.

Koruyucu ailelere eğitim semineri (1)

 

 

 

 

 

 

 

Koruyucu Ailelerin katıldığı seminer öncesi ailelere hitap eden İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ “-Çocuklar konusunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak, Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir elin parmakları gibiyiz. Farklı kurumlar olsak da aynı amaca hizmet ediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her alanda ve konuda daima yanınızdayız. Engelli çocuklarımızla iletişim konusunda gösterdiğiniz hassasiyet bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Katılımınızdan dolayı sizlere ve Rehberlik Araştırma Merkezi personeline teşekkür ediyorum” dedi.

Koruyucu ailelere eğitim semineri (2)

 

 

 

 

 

 

 

Engelli çocuklarla daha iyi iletişim kurabilme, doğru davranış biçimleri, günlük hayatın planlama alışkanlıklarının kazandırılması, engellilerin tespit ve rehabilitasyonu konusunda izlenebilecek yollar, Rehberlik Araştırma Merkezi Danışma Hizmetleri Bölüm Başkanı Mehmet BUDAK, Özel Eğitim Hizmet Bölümü Başkanı Emre KIYICI, Özel Eğitim Öğretmeni Aydın DEMİR tarafından anlatılırken; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personeli Sosyolog, Psikolog, Sosyal Hizmet Uzmanı ve Öğretmen olarak görev yapan personel de eğitime katılarak, Koruyucu Ailelerin sorularını cevaplandırdı.

Koruyucu ailelere eğitim semineri (3)

 108 total views,  5 views today

Next Post

Elhova ile Lalapaşa ortak spor sahası

Lalapaşa İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği ile Bulgaristan Yanbol İli Elhova İlçesi’nin ortaklaşa gerçekleştirdikleri halı saha törenle açıldı. Açılış törenine  Elhova Belediye Başkanı  Peter Handreev Kirov,   Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah,  Lalapaşa Kaymakamı Mehmet Durgut,Süloğlu Kaymakamı Numan Altay, Daire Müdürleri, öğrenciler ile  Elhova güreş takımı katıldı.         […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp