Koruyucu Ailelerle kaynaşma toplantısı yapıldı

admin

DSC_4936

 

 

 

 

 

 

 

Edirne  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce  yapılan toplantıya Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş. Müdür Yardımcıları Koruyucu aileler ve çocuklar katıldı. Burada bir konuşma yapan Özbaş, koruyucu aile sözcüğünü kullanmak istemediğini belirterek şunları kaydetti. “ Burada birlik ve bareberlik içinde olmak sorunları paylaşmak, sevinç ve hüznü paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz bu kahvaltıda bizleri onurlandırdığınız kaynaşmayı sağladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bakanlığımızla geliştirilen bu aile sisteminde iki yıl önce iki üç aile ile çıktığımız bu yolculuğumuz bugün elliye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sizlerin sayesinde gerçekleşti. Bizler çocukların ihtiyacını karşılıyoruz.

DSC_4963

 

 

 

 

 

 

 

Fakat aile şefkatini yaşatamıyoruz. Sizlerin sayesinde çocuklarımız aile sevgisine kavuşuyor. Bunu sağladığınız için  ne kadar onur duysanız yeridir. Dinimizde de bu tür yardımların  önemi vurgulanmıştır. Böyle bir günde bizim aramızda olduğunuz bizleri onurlandırdığınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi. 
DSC_4959

 

 

 

 

 

 


DSC_4971

 17 total views,  2 views today

Next Post

Siz neden oradasınız?

Ülkemizde son aylarda aklın alamayacağı olaylar oluyor. Bu olanları tarafsız gözle incelediğinizde, yüz yıla yakın  süredir demokrasi ile idare  olan bir ülkede  böyle şeyler olmamalı neler oluyor diye düşünürsünüz. Bakıyoruz, yollarımız duble yol oldu diye sevindik fakat trafik kazaları bir türlü azalmıyor. Bu yönde cezalar caydırıcı olmuyor. Sağlıksız koşullarda insan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp