KOSGEB’den Gazetemize Ziyaret

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel, Kobi Uzmanı Gülden Uslu ve CHP Belediye Meclis Üyesi Nevser Kılıçaslan ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

kosgeb_edirneajans_ziyaret Ziyaretlerinin amacının kurumun etkinliklerini tanıtmak olduğunu belirten KOSGEB İl Müdürü Döngel; “ bugüne kadar kurumumuzun tanıtımında bizlerden de kaynaklanan eksiklikler oldu. Bundan sonra Edirne’nin tüm kuruluşlarını ziyaret ederek esnaflarımızın, işverenlerin KOSKEB’den nasıl faydalanacakları ve bu konuda yapılacak işlemleri detaylı şekilde anlatacağız.Amacımız Edirnelilere en iyi hizmeti sunmaktır” dedi.

kosgeb_edirneajans_ziyaret2

Edirne Ajans Medya Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Engin’de toplantıda yaptığı konuşmada şirketin kuruluşundan bu yana geçirdiği evreleri dile getirerek KOSKEB gibi kamu yardım kurumlarının gelişmekte olan firmalara yardım elini uzatması gerektiğini belirterek, özellikle medya gibi toplumun büyük kesimine hitabeden kuruluşların bu yardımlardan yararlanmamasının doğru olmayacağını dile getirdi. Edirne Ajans Medya gurubu olarak KOSKEB’in halka tanıtımında her türlü yardıma hazır olduğunu belirten Engin,KOSKEB desteklerinin Edirne’de yeterli düzeyde olmamasının da düşündürücü olduğunu sözlerine ekledi.

kosgeb_edirneajans_ziyaret3_müdür

 170 total views,  2 views today

Next Post

TÜM YEREL KURULUŞ TOPLANTISI YAPILDI.

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 /edirneajans@hotmail.com Tüm Yerel Sen’in Edirne’deki ilk kuruluş toplantısı Eğitim İş Edirne Merkezinde yapıldı. Buradaki toplantıya Tüm yerel Sen Genel Başkanı Doğan Koç, Birleşik Kamu Sen Genel Sekreteri Cengiz Gülebay, Kamu İş İl Temsilcisi Hikmet Bölükbaşı, Edirne Eğitim İş Şube Başkanı Nazım Kırcı, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp