KOSGEB’ten Edesob’a Eğitim.

admin

Avrupa KOBİ Haftası etkinlikleri KOSGEB Edirne İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen faaliyetler kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği toplantı salonunda Edirne Merkez İlçe’de faaliyet gösteren odaların katılımları ile eğitim toplantısı düzenlendi.

kosgeb1

KOSGEB Başkanlık Müşaviri Aynur Odaman, Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel, Edirne KOSGEB Kobi uzmanı Gülden Uslu ve girişimcilik başarı öyküsünü sunmak üzere Cemil Arkan Edirne ESOB’a bağlı oda yöneticilerine sunumlarını yaptılar. Toplantıya Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne İnşaat Sanatkarları Odası Başkanı Mehmet Özkan ve oda yöneticileri, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç ve oda yöneticileri, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönerler ve oda yöneticileri, Edirne Terziler Esnaf Odası Başkanı Hakan Fındıklı ve oda yöneticileri, Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain, Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Yaşagör ve oda yöneticileri ile Edirne Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı ve oda yöneticileri katıldılar.


kosgeb2

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne KOSGEB İl Müdürlüğü’ne Bedri Döngel’in atanmasının ardından KOSGEB’in şaha kalktığını belirterek “Bedri Bey ile Tekirdağ KOSGEB’te görevli olduğu zamandan beri çalışıyoruz, kendisi çok özverili ve çalışkan bir arkadaşımız Edirne KOSGEB İl Müdürü  olması bizleri çok sevindirdi. Çok iyi işler başaracağımıza eminim” dedi.

Toplantıda Edirne KOSGEB Kobi uzmanı Gülden Uslu tarafından genel KOSGEB destekleri hakkında, Cemil Arkan tarafından girişimcilik başarası hakkında ve KOSGEB Başkanlık Müşaviri Aynur Odaman tarafından KOBİ’lerde sürdürülebilirlik ve Aile İçi Devre Hazırlık konularında katılımcılara sunumlar yapıldı.

 

 124 total views,  2 views today

Next Post

GÖRÜNTÜ HER ŞEYİ ANLATIYOR

Bu yıl Edirne’nin 25 Kasım’daki kurtuluş günü ilginç görüntülere sahne oldu.her yıl törenlerin  yapıldığı bayram alanında kutlamaların yapılmadığını gören vatandaşlar oradan topluca Atatürk anıtı yanına yapılan çelenk törenlerinin yapıldığı alana gelmişti. Buraya gelen insanlarımız bayram törenlerinin iptal edilmesinden yana çok öfkeliydiler. Daha önceki yıllarda kurtuluş günlerinin çelenk törenlerinde bu denli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp