Köyün resmi yolu asfaltlanmayı bekliyor

admin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin bir çok köy yolları asfaltlanmaya başladı. Vatandaşlar yapılan asfaltlama çalışmalarından memnun. Uzun zamandır toprak yolda araçları ile ulaşımda sıkıntı yaşayan vatandaşlar köy yollarının asfaltlanmasıyla büyük sevinç yaşıyor.

Bölgenin tek asfaltsız 4 km lik yolu

İPSALA İLE KEŞAN SINIRINDA BULUNAN İKİ KÖY ARASINDKİ 4 Km lik yol asfaltlanmayı bekliyor.

Keşan’ın son köyü olan Lalacık ile İpsala ilçesinin son köyü olan Pazardere arasında bulunan 4 km lik resmi köy yolu asflatlanmayı bekliyor. Gazetemize açıklama yapan Lalacık ve Pazardere köyü vatandaşları; Yıllardan beri iki köyün arasında bulunan 4 km lik yolumuzun asfaltlanmasını istiyoruz. Şu anda çevremizdeki diğer yollar asfaltlanıyor. Hazır bu yollar yapılırken sadece buranın asfaltsız kalması bize sıkıntı yaratır. Yekililerden buranın asfaltlanmasını rica ediyoruz. Sağolsunlar Beğedik ile Pazardere arasında bulunan yol yine Pazardere ile Hacıköy arasında bulunan yolumuz şu anda asfaltlanıyor. Bu bölgede bir tek Lalacık ile Pazardere arasında 4 km lik asfaltsız yol geriye kalıyor. Burası da asfaltlanırsa çok memnun olacağız. Köyümüzü mezarlığı da bu asfaltsız yol üzerinde. Bayramlarda vatandaşlar yakınlarına dua etmek için bu yolu mecburen kullanıyorlar. Asfalsız ve bakımsız olduğu için büyük sıkntı yaşanıyor. Tek ricamız,hazır iş makineleri buradayken LALACIK ve PAZARDERE arasındaki 4 km lik yolun asfaltlanması. Yeklilere şimdiden çok teşekkür ederiz.” Dediler.

 

 

 160 total views,  2 views today

Next Post

Trakya’nın kalbi bu festival de atıyor…

Trakya’nın kalbi bu festival de atıyor… Havsa Tarım aletleri ve Hayvancılık Festivali başlıyor..               Havsa Beeldiye Başkanı Oğuz Tekin gazetemize yaptığı açıklamada, Havsa Tarım aletleri ve Hayvancılık Festivali’nin 7 Eylül 2017 Perşembe günü başlayacağını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti. İlçemizde düzenlenecek olan festivalimiz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp