Koyuncu “ülkemiz uçurumun kenarında”

admin

Vedat Koyuncu  ülkemiz uçurumun kenarında  halkımızın umudu olmak için milletvekili aday adayı oldum, belirterek; “ Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime namusum  üzerine söz veriyorum”

Vedat Koyucu Parti il merkezinde düzenlediği basın toplantısında CHP’de Milletvekili aday adaylığını açıkladı. İl merkezindeki toplantıya Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Başkanı Oktay Bozkurt Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Geçmiş kadın kolları üyeleri  ile partiler katıldı. İl başkanı Bozkurt’un kısa açış konuşmasından sonra söz alan Koyuncu”  değerli dava arkadaşlarım iyi ki varsınız, iyi ki yanımdasınız. Bilindiği gibi Çanakkale Zaferimizin   bugün yüzüncü yılındayız  şehitlerimizi   saygı ile anıyorum, onlar kurtuluş mücadelemizin adsız kahramanlarıdır. Bu arada sağlık emekçilerimizin 14 Mart Tıp Bayramını  kutluyorum. Gençlerimiz yarın sınava girecek tüm kardeşlerime başarılar diliyorum. Haksızlığa giren gençlerimizden partimize destek istiyorum. Mevcut iktidar sizin geleceğinizi karartıyor. Bu arada kendimden bahsetmek istiyorum 1974 yılında Keşanlı bir ailenin evladıyım.20 yaşıma geldiğimde CHP’ye üye olduk 21 senedir partimin değişik kademelerinde çalıştım,  bu partinin mayası ile yoğruldum, ter akıttım. Bana verilen her görevi layığı ile yerine getirdim. Hiçbir zaman partime küsmedim. Bir kenarda durmadım.

vedat koyuncu aday adaylık açıklama (2)

 

 

 

 

 

 

 

Az olursak yok oluruz düşüncesi ile hareket ettim. Gençlik Kolları Başkanlığı ilçe yöneticiliği yaptım. Sivil toplum ve meslek örgütlerinde çalıştım partim ve ülkem için hizmet verdim. Bugün ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor. Cumhuriyet tarihimizin en önemli dönemecindeyiz. Ya uçurumdan düşeceğiz, ya da uçurumun kenarından her şeye yeniden başlayacağız. Tüm halkımızın korkusu olmak için değil,umudu olmak  için  şeriatı getirmek isteyenlere laikliği  savunmak için huzurunuzdayım. Bana destek  verdiğinizde  Ankara’da sizin sesiniz olacağım. Bu onurlu vekalet görevini yerine getirmek için tüm gücümle çalışacağıma  sizlere layık olacağıma namusum üzerine söz veriyorum. 29 Martta seçime giriyoruz, bu konuda bana destek verenlere çok teşekkür ediyorum” dedi

Koyuncu, Parti İl merkezi ardından Sivrikaya tesislerinde partililere bir kokteyl verdi. Burada yaptığı konuşmada bir kez aday adaylığı konusuna değindi.

vedat koyuncu aday adaylık açıklama (1)

 147 total views,  5 views today

Next Post

“Dünya Okuluna Kabul Sınavı” büyük İlgi Gördü

Bahçeşehir Kolejinde eğitim almak isteyen öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği “Dünya Okuluna Kabul Sınavı”na Edirne başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden de çok sayıda öğrenci katıldı. 9,10 ve 11. sınıf öğrencilerinin katılımına açık olan “Dünya Okuluna Kabul Sınavı” 14 Mart 2015 Cumartesi günü Türkiye genelinde tüm Bahçeşehir Koleji kampuslarında aynı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp