Kültür Ve Turizm İl Müdürü Özcan’ın 4’üncü Şiir Kitabı Çıktı

admin

Edirne Kültür ve Turizm İl Müdürü İrfan Özcan’ın ‘Biraz Mavi Bıraksaydın Avuçlarıma’ isimli dördüncü şiir kitabı çıktı. Ceren Yayıncılık ve Kitapevi’nden çıkan şiir kitabında toplam 68 şiir bulunuyor.

Edirne’de 2008 yılından bu yana İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak görev yapan İrfan Özcan’ın ‘Biraz Mavi Bıraksaydın Avuçlarıma’ adını verdiği dördüncü şiir kitabı, Ceren Yayıncılık ve Kitapevi’nden çıktı. Aşk ve özlem ağırlıklı şiirlerin yer aldığı ‘Biraz Mavi Bıraksaydın Avuçlarıma’ şiir kitabında Özcan’ın toplam 68 şiiri yer alıyor.

Şiire küçük yaşta merak saldığını ve küçük yaşlardan itibaren şiirler yazmaya başladığını ifade eden Özcan, “Ben şiir yamayı maddi gelir sağlamak için değil, tamamen duygularımı kâğıda dökmek için yazıyorum” dedi.

Özcan’ın, ‘Mor Tebessüm’, ‘Üç Pencere Dört Duvar’ ve ‘Islak Şiirler’ ismiyle yayınlanan 3 şiir kitabı daha bulunuyor.

İRFAN ÖZCAN KİMDİR?

1961 yılında Tekirdağ’da doğan İrfan Özcan, Erzurum Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nü bitirdikten sonra 1983-2008 yılları arasında Tarih Öğretmenliği ve Eğitim Yöneticiliği yaptı. Özcan, 2008 yılından bu yana İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak Edirne’de görev yapıyor.AW000461

 177 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’den Şırnak’a Müzik Sınıfı

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı son sınıf öğrencilerinin Topluma Hizmet Uygulamaları kapsamında Şırnak Merkez’de yer alan Şükrü Geliş Ortaokulu’na müzik sınıfı oluşturuyorlar. Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı son sınıf öğrencileri “Benim Müzik Sınıfım” adlı proje ile Beykent Koleji, Serhat Koleji ve Bahçeşehir Kolejlerinde düzenledikleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp