Kumsal temizleme çalışmaları sürüyor

admin

Kumsal temizleme çalışmaları sürüyor (2)

 

 

 

 

 

 

ESTAB tarafından Trakya Kalkınma Ajansı’na hazırlanan proje kapsamında alınan kum temizleme makinesi ile Soros Körfezi’nde kumsal temizleme çalışmaları sürüyor.

Sezon içerisinde yapılan plan dahilinde devam eden çalışmalar, şu anda Keşan Belediyesi’nin mücavir alanlarından olan Yayla Sahili’nde sürüyor. Çalışmaların daha sonra Danişment ve Erikli sahillerinde de süreceği ifade edildi.

Kumsal temizleme çalışmaları sürüyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sahillerin belirli periyotlarla temizlendiğine ancak yoğun bir sezon geçirildiğine dikkat çeken yetkililer, tatilcilerden çöplerini poşetleyerek çöp kovalarına  bırakmalarını rica etti.

Saros Körfezi’nde tatilini geçiren ve kumsal temizleme çalışmalarını yakından takip eden vatandaşlar da yapılan çalışmalardan dolayı ESTAB ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a teşekkür etti.

 

 107 total views,  2 views today

Next Post

GİYİK; “ulaşımda ücret artışı enflasyonun altında

              Serhad Birlik- ETUS Yönetim Kurulu Başkanımızın, toplu ulaşım ücretlerinde yapılan artışla ilgili açıklama yaptı. Serhad Birlik- Edirne Toplu Ulaşım Sistemi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik, Edirne Belediye Meclisi tarafından toplu taşıma ücretlerine yapılan 10 kuruşluk ücret artışını değerlendirdi. Minibüsçü esnafı olarak artan girdi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp