Kurbanlık hayvanların baskül fiyatları belirlendi

admin

 

Kurbanlık hayvanların baskül fiyatları belirlendi (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Ziraat Odası Başkanlığı Teknik İhtisas Komisyonu Kurbanlık Canlı Hayvan Baskül Fiyat Tarifesi belirlendi.

Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz başkanlığında Edirne Ziraat Odası Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıya; komisyon üyeleri Edirne Ziraat Odası Genel Sekreteri Şükrü Toparlak, Edirne Belediyesini Temsilen Soyuhan Barlas, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden Abdullah Dökmeci, Edirne Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Demir,  Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı İsmail Kasap, Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Sicil Müdürü Serhat Dayıoğlu, Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay Aytın, Merkez İlçe Süt Ürünleri Tarımsal Üreticiler Birliği’ni temsilen İsmail Taşkın ve Edirne Ticaret Borsası Veteriner Hekimi Kamil Uran katıldı.

12-15 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramı öncesinde toplanan komisyon uygulanacak olan baskül fiyatlarını belirledi. Komisyon baskül kilogram fiyatı koç için 16,00 TL, keçi için 12,00 TL, dana için 17,50 TL, inek için 13,00 TL olarak uygulanmasına karar verdi.

 

Kurbanlık hayvanların baskül fiyatları belirlendi (1)

 88 total views,  5 views today

Next Post

Mühendislik Fakültesi'nde devir teslim

                Mühendislik Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Yılmaz Çan’ın atanması nedeniyle 23 Ağustos 2016 tarihinde devir teslim töreni düzenlendi. Prof. Dr. Yılmaz Çan Dekanlık görevini Prof. Dr. Metin Aydoğdu’dan devraldı. Devir teslim törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin katıldı. Prof. Dr. Yılmaz Çan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp