KURNAZ “Yetiştiğim Kuruma Yardım Etmek En Şerefli Hizmettir”

admin

Edirne Yetiştirme Yurdu Yetişenler Derneği Başkanı Güneş Optik işyeri Sahibi Ali Kurnaz   kendisinin yetiştirme yurdunda yetişerek, 20 yaşına kadar  bu kurumda eğitim gördüğünü  belirtti. 20 Yaşını dolduran erkekler için  iş imkanı sağlandığını, kendisinin de  burada yetişip iş sahibi olan biri olduğunu belirterek şunları  kaydetti” Edirne Yetiştirme Yurdu’nda yetişenlerin arkadaşlık ve dayanışma bağları  ömür boyunca eksiksiz  devam eder.

Şu anda benim gibi onlarca işyeri  işleten ve çeşitli kurumlarda görev yapan  meslek sahibi olan yurt arkadaşlarımız   var. Bizim bugün de Yetiştirme  Yurdunda  eğitim gören kardeşlerimizle de dayanışmamız devam ediyor. Belli zamanlarda  bu kurumda yetişen  dernek üyeleri olarak, Yurtta kardeşlerimizi ziyaret ederek,kendilerine bağlılığımızı  ve desteğimizi  sürdürüyoruz.

BU KURUMDA   KARDEŞLİK HAKİMDİR

Ben bu kurumda yetişip bugün belli düzeye gelmemi oradaki eğitime,öğretmenlerimize  ve kardeşlik  gücümüze bağlıyorum,Bugüne kadar her yerde “ben yetiştirme yurdunda yetiştim” demeyi  onur saydım”

Bizim kurumumuzdan bugün iş sahibi olan farklı meslek guruplarında arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımız ve kuruluşumuzla  bağlarımız devam  etmektedir ve sonsuza kadar devam edecektir. Bu kurumun adını farklı amaçlara yöneltmek   isteyenlere fırsat vermeyeceğiz.  Yetiştirme Yurdumuz  tüm mevcudu ile  kardeş gibi yaşamakta ve hayatları boyunca bu kardeşliklerini sürdürmektedir. Biz de  Bu kurumda Yetişenler Derneği olarak her zaman kardeşlerimizin destekçisi olacağız” dedi  DSC_3379

 174 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi 15 Bin Adet Kandil Simidi Dağıttı

Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 23 Ocak 2013 Mevlit Kandili sebebiyle düzenlediği  Kandil Dağıtım organizasyonu 24 mahallede gerçekleşti  15 bin adet kandil simidi dağıtımı yapıldı. Simit sayısının geçen yılla aynı olduğunu  belirten Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü memuru Altan GÜZELLİ ‘’ Edirne Belediyemiz  tarafından  birkaç yıldır düzenlenen projenin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp