Kurtarma ve yardım çalışmaları aralıksız devam ediyor

admin

Edirne ve Bulgaristan’da meydana gelen aşırı yağışlarla birlikte Meriç, Tunca ve Arda nehirlerinin debilerinin artmasının ardından meydana gelen taşkında kurtarma ve yardım çalışmaları askeri helikopterlerle aralıksız devam ediyor.

Kurtarma ve yardım çalışmaları aralıksız devam ediyor (6)

 

 

 

 

 

 

 

Gece boyunca kurtarma ve yardım çalışmalarına devam eden askeri helikopterler sabahın ilk ışıkları ile birlikte çalışmalarına sürdürdü. Helikopterler Karaağaç bölgesine gıda malzemelerini ulaştırırken yardım taleplerine de anında cevap vererek mahsur kalan bir çok kişiyi kurtardı.

Kurtarma ve yardım çalışmaları aralıksız devam ediyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

Taşkın riskinin ortaya çıkması ile Edirne Vali Dursun Ali Şahin başkanlığında oluşturulan kriz masası ilk andan itibaren tedbirleri aldı.


 183 total views,  5 views today

Next Post

Radyo Su’da Trakya Kalkınma Ajansı gündeme geldi

Radyo Su’da yayınlanan Yerel Gündem programında Trakya Kalkınma ajansının çalışmaları gündeme taşındı. Programa konuşmacı olarak katılan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut  Şahin,  Trakya  Kalkınma  Kredilerinden yararlanacaklar konusunda açıklamalarda bulundu.               Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yönettiği programda Trakya Kalkınma ajansının ne zaman […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp