Kurtlar Vadisi’nin Ömer Babası Edirne’yi Beğendi

admin

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar’ın ( Necati Şaşmazın) babası rolünü canlandıran Emin Olcay bir takım ziyaretler için Edirne’ye geldi.

Emin Olcay1arslanzade

Edirne’ye eşi Hayat Olcay ile gelen Emin Olcay Selimiye Camii ve Edirne protokolünü ziyaret ettikten sonra Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği 2. Başkanı Arif Meriç’i ziyaret etti. Uzun bir sohbet sonrası açıklamada bulunan Olcay;’’ dizi harika gidiyor. Hem ramazan ayında iftar sonrası bir sahne gerçekleştirmek amacıyla Edirne’ ye geldik.

Emin Olcay1arslanzade (1)

Hazırlıklarımız ve planlarımız var. İnşallah gerçekleşir.  Edirne’ye gelmişken Edirne’nin tarihi lezzetlerini tatmak üzere Arslanzade Arif beyi ziyarete geldik. Harika lezzetler ve muhteşem güzellikte. İncelik gösterip bizlere badem ezmesinden Türk Bayrağı bizlere sunması bizleri mutlu etti.

Emin Olcay1arslanzade (2)

Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği 2. Başkanı Arif Meriç ise; ‘’ biz Emin Bey gibi değerli bir sanatçıyı Edirne de ağırlamaktan mutluluk duyduk. Amacımız Edirne’mizin tanıtılmasına vesile olmak. Edirne den ayrıldıktan sonra da Edirne’den güzel bir şekilde bahsetmelerini sağlamak. Ben Ceyhun kardeşime de teşekkür ediyorum’’ dedi.


Emin Olcay1arslanzade (3)

 

 

 

 693 total views,  2 views today

Next Post

ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ VE FEN LİSESİ’NDEN 8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE BURSLULUK SINAVI

Eğitimde yeni ve geniş imkânlar sunan ve öğrencilerini hayata doğrudan hazırlayan Beykent Okulları, her yıl yaptığı bursluluk sınavlarında başarı elde eden öğrencileri bünyesine katmaya devam ediyor. 24 Mayıs 2014 Cumartesi günü saat 10.00’da Beykent Okulları’nda 8. sınıf öğrencilerine yönelik “Bursluluk Sınavı” yapılacak. Okul müdürlüğünün yaptığı açıklamaya göre sınavın ücretsiz olduğu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp