Kurumsal Geliştirme etkinliği düzenlendi

admin

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün değişik birimlerinde görev yapan 240 personel bu eğitim kapsamında Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Trakya kalkınma Ajansının ortaklaşa yürüttüğü, “ Kurumsal Kapasite Geliştirme” Programı Carpe Diem Gelişim Merkezi tarafından gerçekleştirildi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü öncelikle Dezavantajlı gruplar olmak üzere bireyin, ailenin ve toplumun refahını, huzurunu ve arttırmayı amaçlayarak görevini sürdürüyor.

Kurumsal Geliştirme etkinliği düzenlendi (2)

 

 

 

 

 

 

 

Personelin güven hissi, huzuru ve iletişim duygusunu belirleyip yaşama geçirmeyi, bu arada kuruma danışan kişilere hizmet kalitesini artırma çalışmaları devam ediyor.

Bu çalışmalarda öncelikle çalışan personelin huzur ve güvenini sağlama hedefleniyor.

Kurumsal Geliştirme etkinliği düzenlendi (1)

 

 

 

 

 

 

 

Toplam olarak 6 gün devam eden eğitim programında tüm personelin birbiri ile tanışıp kaynaşmasına imkan sağlandı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün çeşitli birimlerinde görev yapan 240 personelle eğitim gerçekleştirildi. Eğitimini tamamlayan personele belgeleri, Vali Yardımcısı Salih Altınok tarafından verildi.

Belge verilmesi töreninde konuşan Vali Yardımcısı Altınok şunları kaydetti, “ Burada çalışan arkadaşlarımızın tempoları ve sorumlulukları çok ağır. Bu işte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının ilgi alanı çok geniş, biz bu sorumluluklara biraz katkıda bulunmak anlamında bu işi nasıl kolaylaştırabiliriz dedik. Gerçekten yoğun bir eğitim programı oldu. Herkese bundan sonraki programlarda kolaylıklar diliyorum”dedi.

Kurumsal Geliştirme etkinliği düzenlendi (3)

 

 

 11 total views,  2 views today

Next Post

İl Müftüleri istişare toplantısı yapıldı

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından periyodik olarak düzenlenen, ‘İl Müftüleri İstişare Toplantısı’nın 30.cusu, Edirne’de başladı. Edirne Margi Otel’de düzenlenen, 30.’uncu İl Müftüleri İstişare Toplantısı’na, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez başta olmak üzere, Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp