Kutay erkekliğe merhaba dedi

admin

 

Kutay erkekliğe merhaba dedi (1)

 

 

 

 

 

 

 

Serap ve Ercan  Özkan’ın oğlu Perihan – Mustafa Özkan ve Aynur – Hüseyin Koçyiğit’in  torunu  Kutay Özkan, Acar Tesislerinde yapılan  sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımı attı.  Kutay Özkan’ın  sünnet törenine  bir çok seçkin davetli katıldı.

Kutay erkekliğe merhaba dedi (4)

 

 

 

 

 

 

 

Kutay ve arkadaşlarının salona ellerinde türk bayraklarını sallayarak girmesi davetliler tarafından dakikalarca alkışlandı.. Farklı ve göz kamaştıran bir organizasyonun yapıldığı Sünnet töreninde Kutay ve arkadaşları Palyaço ve sihirbaz’ın gösterileri ile coştu.  Edirne’de Çelik Kapı sektöründe marka olan işadamı Koçyiğit Ticaret’in sahibi Hüseyin Koçyiğit’in torunu Kutay sempatik tavırları ve neşesi ile  geceye katılanların sevgisini kazandı.

Kutay erkekliğe merhaba dedi (2)

 

 

 

 

 

 

 

Sünnet törenine katılanlar  müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlenerek  Kutay’ın düğününün  neşe içinde geçmesini sağladılar. Biz de Edirne Ajans Medya gurubu olarak,sünnet olan   Kutay Özkan’a  başarılı ve huzurlu, sağlıklı  bir  yaşam dileklerimizi sunarız.

Kutay erkekliğe merhaba dedi (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 14 total views,  2 views today

Next Post

Kömür çıkaracağım diye meraları katlediyorlar

Edirne’nin linyit kömürü havzası Çavuşlu köyü meraları şirket yetkilisi firmalarca, kömür çıkarma bahanesi ile katlediliyor. Köylülerin ortak amaçla kullandıkları harman yaptıkları hayvanlarının ve tarlaların yolu üzerinde bulunan alan adeta talan ediliyor.  Meradaki ağaçlar sökülüyor. Verimli topraklar bir kenara atılıyor. Çavuşlu köyü halkı bu mera katliamına tepkili, yetkilileri bu konuda uyaran […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp