KUYUMCU DÜKKÂNINI SOYMA GİRİŞİMİ

admin

KUYUMCU DÜKKÂNINI SOYMA GİRİŞİMİ

 Edirne’de kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, kentin en işlek caddelerinden biri olan Saraçlar Caddesi’ndeki bir kuyumcu dükkânını soymaya çalıştı. Kuyumcu dükkânının hemen yanında bulunan güzellik malzemeleri satan dükkânından girdiği tespit edilen kişi ya da kişiler, hiçbir şey alamadan kaçtı. 
Sabah saatlerinde dükkânı açmak için Saraçlar Caddesi’ndeki işyerine gelen işyeri çalışanlarından İlhan Erişgen, dükkân girişindeki camların kırıldığını fark etti. Vakit geçirmeden polis ekiplerine haber veren Erişgen, işyeri sahibi Cevat Yörük’ü de bilgilendirdi.
Olay yerine gelen polis ekipleri, dükkân içinde incelemelerde bulundu. Yapılan incelemeler sonucu hırsız ya da hırsızların kuyumcu dükkânından bir şey alamadığı tespit edildi. Olay Yeri İnceleme ekipleri dükkân içerisinde parmak izi araştırması yaparken hırsız ya da hırsızların kuyumcu dükkânına yan tarafta güzellik malzemeleri satan dükkânından girdiği tespit edildi.
Polis, çevredeki güvenlik kameralarından hırsız ya da hırsızları tespit etmeye çalışıyor.

 168 total views,  2 views today

Next Post

KAPIKULE’DE 5 MİLYON 300 BİN ADET FİLTRELİ SİGARA KAĞIDI YAKALANDI

KAPIKULE’DE 5 MİLYON 300 BİN ADET FİLTRELİ SİGARA KAĞIDI YAKALANDI Kapıkule sınır kapısından Türkiye’ye giriş yapmak isteyen iki ayrı TIR aracında yapılan aramada 5 milyon 300 bin adet filtreli sigara kağıdı (Makaron) ele geçirildi. Elge çirilen sigara kağıtlarının maddi değerinin 94 bin TL olduğu belirlenirken olayla ilgili iki TIR sürücüsü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp