Lalapaşa Belediyesi konut dağıtımı yaptı

admin

Lalapaşa Belediyesi konut dağıtımı yaptı (5)

 

 

 

 

 

 

Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah yaptığı açıklamada ilçede yapımı tamamlanan TOK Konutlarının ihtiyaç sahiplerine dağıtımının gerçekleştiğini belirterek; “ İlçemizde TOKİ tarafından yaptırılan 94 konutun 33 tanesinin daha önce dağıtımının yapıldı. Şu anda da 33 tane emekli vatandaşımıza konut dağıtımını yaptık. Konut sahibi olan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını güle güle evlerinde oturmalarını dilerim “ dedi.

Lalapaşa Belediyesi konut dağıtımı yaptı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

İKİ KAMYON HİBE EDİLDİ

Şahinşah bu arada Havsa Belediye Başkanlığı tarafından Lalapaşa Belediyesi’ne bir kamyon hibe edildi.  Bu nedenle Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin’e teşekkürü bir borç bilirim. Belediyemize Süloğlu Belediye Başkanımız Mehmet Orman kıran’da bir kamyon hediye etti. Orman kıran’a da teşekkür ediyorum. Bu kamyonları belediyemiz hizmetlerinde kullanacağız. Bu arada belediyemizin her geçen gün daha modern, çağdaş hale gelmesi ve halkımıza daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Lalapaşa Belediyesi konut dağıtımı yaptı (1)

 

 

 

 

 
Lalapaşa Belediyesi konut dağıtımı yaptı (3)

 

 

 

 

Lalapaşa Belediyesi konut dağıtımı yaptı (4)

 89 total views,  2 views today

Next Post

TANRIKULU, “esnaflarımıza gerekli eğitim veriliyor”

Özellikle bahar ayları geldiğinde alerji ile sıkıntıların arttığını belirten Edirne Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, Bu konuda gereken önlemlerin alınacağını söyledi. Turizm sezonu geldiğinde Edirne’nin ilk sıralarda yer aldığını belirterek, “. Hafta sonu ve hafta içinde Edirne’ye gelen turistlerimize, Edirne insanımıza  yakışacak misafirperverliğimizi göstermemiz gerekir.  Edirne Belediye Başkanlığı ve Başkanımız […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp