Lalapaşa Belediyesi’nde Geleneksel İftar Yemeği

admin

Lalapaşa Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Geleneksel İftar yemeğine katılım büyük oldu. Lalapaşa Belediyesi’nin Pazar yerinde düzenlenen İftar Yemeği programında Belediye Başkanı İsmail Arslan ve ekibi misafirleri tek tek karşılayıp hoşladı.

Gazetemize açıklama yapan Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan; “Ramazan Ayı on bir ayın sultanı mübarek bir ay, İnsanların; ibadetlerinin, sevaplarının kat kat hanesine yazıldığı bir ay, mağfiret ayı, ibadet ayı, bu ayın vesilesiyle bu ay içerisinde yaptığımız ibadetlerin, yapmış olduğumuz hayırların ve duaların Cenab-ı Hak tarafından kabul edilmesini niyaz ediyorum. Bir başka temennimiz de sağlıklı sıhhatli bir şekilde dua edecek fırsatı da, Cenab-ı Hakkın bizlere vermesini niyaz ediyor, İftar programımıza yakından ve uzaktan teşrif eden herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

 510 total views,  2 views today

Next Post

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU, EDİRNE LİSESİ İLE BULUŞTU

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, mezun olduğu Edirne Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Edirne Lisesi’nin başlattığı, “İlham Veren Sohbetler” etkinlikleri kapsamında Edirne Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, gerçekleştirdiği söyleşide hayatından kesitler sunarken öğrencilerin sorularını da içtenlikle yanıtladı. Lisenin konferans salonunda düzenlenen söyleşi programında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp