Lalapaşa CHP Meclis Üyeleri Gazetemizi Ziyaret Etti

admin

Lalapaşa İlçesi CHP İl Genel Meclis üyeleri,Ahmet Taşdelen ve Yücel Yüksel ile Lalapaşa ilçe Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fikret Zobar,Gazetemizi ziyaret etti.CHP Belediye Meclis Üyeleri bu günlerde siyasi çalışmaların yoğunlaştığını Lalapaşa ilçesinde ve köylerde de partiler arasında mücadelenin devam ettiğini belirterek “Bu demokratik bir mücadele 30 mart sonunda kim başarılı olursa görev alacak.

lalapaşa-chp-meclis-üyeleri

Biz CHP olarak seçimlere iddialı giriyoruz.Belediye Başkanlığında olduğu gibi İl Genel Meclisi seçimlerinde de en iddialı parti biz olacağız.Bu çalışmalarımızı en sağlıklı şekilde mahalli basınımız bizlere duyurmaktadır.Yerel basının tüm siyasi partilerce desteklenmesi gerekir. Bu kumlarda fedakarca çalışan basın mensupları bölgemiz için en önemli hizmeti yapmaktadırlar.


lalapaşa-chp-meclis-üyelerikpk

 

 273 total views,  2 views today

Next Post

Sahte kimlikle şirket kurulmasına dur dendi!

Kimliğini çaldıran veya kaybeden yüzlerce kişinin en büyük kabusu olan ‘naylon şirket’ dönemi sona erdi. ETSO Başkanı Recep ZIPKINKURT ve ETSO Ticaret Sicil Müdürü İsmail ESER tarafından yapılan yazılı açıklamada; “Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın 2010’dan bu yana üzerinde çalıştığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi’ni (MERSİS) tamamlayarak ülke genelindeki 238 Ticaret Sicil […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp