LALAPAŞA GÜREŞ AĞASI DEMİRKIRAN “ HEDEFİM KIRKPINAR AĞALIĞI”

admin

Bu yıl 21 Eylül’de yapılacak Lalapaşa Güreşlerinin Ağası Abdullah  Demirkırın,  güreş ağalığı yanında bölgeye daha çok hizmet sunmayı hedeflediğini söyledi.

Bugüne kadar, halkın hem prefabrik ev sahibi, hem de arsa sahibi olmasını sağlamayı hedeflediklerini belirten Demirkıran. Silivri ilçesinde faaliyetini sürdüren Demirkırın  Prefabrike Tesislerinde ürettikleri  çeşitli ebattaki prefabrik evlerle halka hizmet sunuyor.

Hıdrellez şenlikleri nedeniyle geldiği Lalapaşa’da gazetemiz Haber Koordinatörü Fikri AK’a özel açıklama yapan Demirkıran şunları kaydetti; “ Bizim Ağalığın ötesinde en önemli amacımız Trakya’ya  ekonomik katkı yapmaktır. Bu amaçla yola çıktık ve aynı doğrultuda yolumuza devam ediyoruz.

Bu yıl yapılacak Kırkpınar ağalığı için” Neden olmasın” derim. Kırkpınar Ağalığı çok şerefli ve kalıcı bir hizmet. Lalapaşa Güreşlerine ağa olmak istediğimde hiçbir zaman  menfaat peşinde olmadım. Lalapaşa ve Trakya’ya katkı yapmayı ve destek olmayı  istedik. Bizler onun için burada varız. Trakya’ya hizmet etmek istiyoruz. Bizden önceki ağaların da amaçları bu güzel ilçemize hizmet olmuştur. Biz de ayni amaçla bu göreve soyunduk. Firma olarak Edirne ve Trakya için yatırımlarımız var. Bundan sonra daha büyük yatırım yapmayı hedefliyoruz. Prefabrik Demirkıran  firması  olarak, kaliteli ve ucuz prefabrik konutlar kurmayı ilke edindik” dedi. DSC_0264 DSC_0198 DSC_0215 DSC_0239

 17 total views,  2 views today

Next Post

BEYKENT’TE KİTAP SÖYLEYİŞİLERİ

Öğrencilerin kültürel ve edebi gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Edirne Beykent Okullarında kitap okuma etkinliği çerçevesinde söyleyişi günleri başladı. 12 Mart 2014 tarihinde Edirne Beykent Okulları 10. sınıf öğrencileriyle Ahmet Ümit’in “Bab-ı Esrar” adlı kitabı üzerine 13 Mart 2014 tarihinde ise Hazırlık sınıfı öğrencileriyle ise Buket Uzuner’in “Uzun Beyaz Bulut Gelibolu” […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp