Lalapaşa Toki Konutlarında Kura Çekimi

admin

Lalapaşa Çok Amaçlı Düğün Salonunda yapılan kura çekimi ile  TOKİ tarafından yaptırılan 72 adet 2+1 konut sahibini  buldu.

TOKİ ve Sosyal Yardımlaşma Genel Müdürlüğü işbirliği sonucu   Lalapaşa ilçesinde yapımı tamamlanan 2+1  sosyal konutların asil ve yedek olarak hak kazananların belirlenmesi amacıyla  dün 2 =11 Cuma günü ilçenin Çok Amaçlı Belediye  Düğün Salonunda noter huzurunda çekiliş yapıldı.

Yapılan çekiliş sonunda  72 adet 2+1  konut sahiplerini buldu buradaki törene Havsa ilçesi Kaymakamı  Barış Demirtaş, Lalapaşa  Belediye Başkanı  Ali Osman Uzman,protokol mensupları  ile vatandaşlar katıldı.

Anahtar teslimi töreninde  konuşan  Belediye Başkanı Uzman, TOKİ’nin ilçede  konut yapılmasından ve hak sahiplerine teslim aşamasına gelmesinden mutluluk duyduğunu,  belirterek  kurayı kazanan talihlilere evlerinde huzur içinde oturmaları dileklerini iletti.

Konutların anahtar teslimi 15 gün sonra yapılacak. 

 308 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Valisi Hasan Duruer Saadet Partisini Ziyaret Etti

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran konu ile ilgili bir açıklama yaparak Sayın Valimiz Hasan Duruer’ in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Bu ziyarette Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş , Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya ile İl ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri bulundu. Ali Demirkıran, samimi  bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp