Lalapaşa’da İsmail Arslan Mazbatasını aldı

admin

Lalapaşa ilçesinde seçimi büyük farkla kazanan ve Lalapaşalıların tam desteğini alan AK Parti Lalapaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Arslan, Başkanlık mazbatasını aldı. İl seçim kurulunda düzenlenen törenle mazbatasını alan Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan’a bu anlamlı günde İlçe Başkanı Erhan Ayyıldız, İl Genel Meclis Üyesi Secaattin Uyur ve parti yöneticileri de eşlik etti.

Lalapaşa’dan İl genel Meclis Üyesi seçilen Secaattin Uyur’unda mazbatasını aldığı törende açıklama yapan Uyur; “Mazbatamızı aldık bu seçim sürecinde bize destek olan bütün köylerimize Lalapaşa’mıza ve bu süreçte bizi yanlız bırakmayan İl başkanımız Milletvekilimize İlce başkanımıza bütün teşkilatımıza ve özellikle seçkin YÖRÜK kardeşime sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.  

Daha sonra İl Başkanı İlyas Akmeşe ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal birer konuşma yaptı. Lalapaşa halkının büyük katılım gösterdiği törende yapılan konuşmalarda verilen mesaj; “Lalapaşa özlediği hizmetlerin fazlasını bugünden itibaren büyük bir hızla almaya başlayacak.” Oldu.

Mazbatasını alan Belediye Başkanı İsmail Arslan için Lalapaşa ilçesinde Belediye Başkanlığı binası önünde tören düzenlendi. Buradaki törene AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İl Başkanı İlyas Akmeşe, İlçe Başkanı Erhan Ayyıldız, İl Genel Meclis Üyesi Secaattin Uyur, parti yöneticileri, Belediye Meclis üyeleri, Lalapaşa halkı ve Belediye çalışanları katıldı.

ARSLAN; “Seçim bitti Artık Lalapaşa için bitlik ve beraberlik içinde olma zamanıdır. 5 sene içerisinde size verdiğimiz sözlerin meclis üyesi arkadaşlarımızla takipçisi olacağız. Kapımız tüm vatandaşlarımıza açık olacak. Bize oy veren ve vermeyen tüm vatandaşlarımızın başkanı olup, sorunları ivedilikle çözmeye çalışacağız. Yapacağımız görevlerde sizlerin fikirlerini alıp ortak düşüncelerle hareket edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından dualar edildi ve Kurban kesildi. Daha sonra AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İl Başkanı İlyas Akmeşe, Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan ve beraberindekiler Lalapaşa Belediye Başkanlık makamına çıktı. Başkanlık makamına “Bismillah” diyerek oturan Başkan İsmail Arslan’a gün boyunca tebrik ziyaretinde bulunuldu.

“Lalapaşa kaymakamına Ziyaret”

Daha sonra AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İl Başkanı İlyas Akmeşe, Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan ve beraberindekiler Lalapaşa Kaymakamı Furkan Çakır’ı makamında ziyaret etti.

 900 total views,  6 views today

Next Post

Recep Gürkan Göreve Başladı.. İlk mesaj; "Edirne Belediyesi’nde herkesin bir sandalyesi ve odası var"

Recep Gürkan Göreve Başladı.. İlk mesaj; “Edirne Belediyesi’nde herkesin bir sandalyesi ve odası var” Edirne’nin sevgilisi, Edirne’nin Gururu Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Mahşeri bir kalabalık eşliğinde mazbatasını alarak Tüm Edirne Halkına eşit bir hizmet anlayışıyla görevine başladı. Edirne Adliye Sarayı Konferans Salonunda büyük bir katılımla gerçekleşen törende Gürkan’a mazbatasını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp