Lalapaşa’da Kongre Heyecanı..! İsmail Arslan yeniden başkan

admin

EDİRNE AJANS HABER – Sadece Haber verir – 

Edirne’de Ak Parti’nin tüm ilçelerde devam eden kongre heyecanı Hafta sonu Lalapaşa’da yaşandı. 6. Olağan kongrede tek aday olan Lalapaşa’nın değerli esnafı Mevcut ilçe başkanı İsmail Arslan tekrar göreve seçildi.

Lalapaşa Belediye Düğün Salonunda saat.11.00’de gerçekleşen Ak Parti’nin 6. Olağan kongresine, AK Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen, Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Ak Parti Kadın kolları İl Başkanı Nursel Arseven, Merkez ilçe yönetimi, İl yönetimi, İl Genel Meclis Üyeleri ile İlçe başkanları ve parti üyeleri katıldı.

Açılış konuşmasını Lalapaşa İlçe Başkanı İsmail Arslan yaptı. Arslan konuşmasında, Partimizin 6. Olağan kongresi ilçemize ve partimize hayırlı olsun” dedi.

Ardından İl Başkanı İlyas Akmeşe bir konuşma yaptı. Akmeşe’nin konuşmasının ardından kürsüye çıkan AK Parti Edirne Milletvekili Rafet sezen, Kongrelerin parti içinde demokrasinin simgesi olduğunu ifade ederek 2019 yılında yapılacak olan Başkanlık seçimlerinde partisinin il genelinde hazır olduğunu ifade etti. Sezen, sözlerine şöyle devam etti, “2019 seçimlerine daha fazla çalışarak hazırlanmalıyız. Bize en az yüzde 50+1 lazım. Bunun için gece gündüz demeden çalışacağız. Halkımız yapılan tüm hizmetleri görüyor. Biz Türkiye’nin daha refah daha mutlu bir ülke olması için mücadele ediyoruz. Lalapaşa ilçemizin kongresinde göreve tekrar seçilen değerli kardeşim İsmail Arslan’ı tebrik ediyorum. Tüm Lapaşa’lı hemşerilerimizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum” dedi.

Gazetemize açıklama yapan, AK Parti Lalapaşa İlçe Başkanı İsmail Arslan, 6. Olağan genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Beni tekrar göreve seçen herkese teşekkür ederim. 2019 Başkanlık seçimlerine fazla zaman kalmadı. Bugünden itibaren var gücümüzle Lalapaşa olarak ilk gün kü heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızı 2019 Başkanlık seçimlerinde Allah’ın izniyle Başkan olarak göreceğiz. Güçlü bir Türkiye için bu ülkenin Recep Tayyip Erdoğan gibi büyük bir lidere ihtiyacı var. Bunu Lalapaşa olarak, Edirne olarak, Türkiye olarak hep beraber başaracağız.” Dedi.    

 229 total views,  2 views today

Next Post

Özlenen tablo.. Ağa ile Başkan halay çekti..

GÜNÜN HABERİ / EDİRNE AJANS – Sadece Haber verir –  Gazeteci Mesut ve Nejla Çınar’ın oğlu  Emir’in sünnet düğünü önceki akşam Lalezar Düğün Sarayında gerçekleşti. Geceye Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 657. Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin,  Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, TGD Başkanı Orhan Doğan, Mesut […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp