Lalapaşa’nın Efsane Başkanı Ali Osman Uzman Tarih Yazmaya Hazırlanıyor.. “Bu dönem benim ustalık dönemim olacak.”

admin

Lalapaşa ilçesinde Yerel seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Belediye Başkanı Ali Osman Uzman gazetemiz yazı işleri Müdürü Necmi Engin’e yaptığı açıklamada; 2004 yılından bu yana 10 yıldır Lalapaşa Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğünü ifade ederek; “Lalapaşalı halkımızın ve teşkilatımızın vermiş olduğu destekle birlikte arkadaşlarımızla, ilçemizin alt yapısından tutun da üst yapısına kadar kazılmadık toprak ve yer kalmadı.

LALAPAŞA-seçim-bürosu açılışı35 necmi engin

İlçemizin ihtiyacı olan DÜĞÜN SALONU, KANALİZASYON, ARITMA TESİSNE, ARAÇLARDAN KAPALI SPOR SALONU’na kadar inanın gözle görülebilir çok eserlerimiz mevcut. İlçemiz küçük yer olması münasebetiyle Tabi bunları halkımız çok iyi görüyor. Bizim en büyük özelliğimiz Meclis üyelerimiz ve partili arkadaşlarımız ile birlikte, insanlarımızın sadece seçimden seçime değil, kötü gününde, iyi gününde, cenazesinde, düğününde, her zaman ama her yerde biz halkımızla beraber olduk. Onlarla beraber güldük.

lalapaşa belediye başkanı ali osman uzman - müjdat kahve

Beraber ağladık. Tabiî ki bunların en büyük etkenlerinden birisi de bu. Biz her zaman halkımızın yanındayız. Yalan değil, yapıcı olduk.

LALAPAŞA-seçim-bürosu açılışı31

Hiçbir zaman Aldatıcı olmadık. 26,5 yıllık maliyecilik geçmişimin olması Halkımızın bana ve ekibime tam güvenmesi anlamında büyük etken olmuştur.   Sağ olsun partimiz de 3. dönem adaylığım için teveccüh ettiler.  Bu dönem benim ustalık dönemim olacak. Yapacaklarımız belli. Arkamızda iktidar var. Yani lafla değil olabilecekleri halkımıza söylüyoruz ve yapıyoruz. Hatta fazla fazla yapıyoruz. Ben ilçem için en iyisini yapmaya devam edeceğim. Bundan sora yine beraber olacağız. Bizim için seçim 5 yıldır. Şu anda halk başkanını seçmek için çalışacak. Biz ondan sonra 5 yıl çalışacağız. Onu bunu yapacağım diyerek atıp tutma ile bu işler olmaz. Bu hizmetleri yapmak yürek ister. Nereden nasıl hangi kaynaklarla ilçemize neleri yapacağımızı halkımız çok iyi biliyor. Yeni projelerimiz arasında yakında şunlar var;  Hastane inşaatı yakında başlayacak. TOKİ’nin 2. etabı başlıyor. Barajlarımız başladı. İki dönem üst üste AK Parti’nin belediyeyi kazandığı tek ilçe LALAPAŞA’dır. Dolayısıyla Hizmetlerin daha fazlasını da LALAPAŞA hak ediyor. Kimse merak etmesin ustalık dönemimde LALAPAŞA hizmetlerin daha fazlasını alacak.” Dedi.   ­

 

 288 total views,  2 views today

Next Post

Keramettin Köyü Dayanışma Yemeği Düzenledi

Çınar Altı  restoranda düzenlenen   Keramettin Köyü dayanışma yemeğine  AK Parti Edirne Belediye Başkan adayı Ahmet Günşen, İl başkanı Müjdat Kahve, Süloğlu Belediye Başkanı ve Başkan adayı  Erol Atik, Süloğlu İlçesi İl Genel Meclis Üyesi Adayı İdris  Dinç  ile  Keramettin Köylüleri katıldı. Gecede  ilk olarak  konuşma yapan İl Başkanı Müjdat Kahve,  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp