Lalapaşa’nın efsane başkanı “Bülent Şahinşah” Yeniden Aday

admin

İyi Parti Lalapaşa Belediye Başkan Adayı olarak Trakya’nın Tek İYİ Belediye Başkanı olan mevcut Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah açıklandı. Şahinşah’ın isminin açıklanması Lalapaşa halkı tarafından büyük sevinç ve coşkuyla karşılandı.

Şahinşah’ın adaylık haberi  dakikalar icinde sosyal medyada en çok konuşulan gündem maddesi oldu.

Göreve Başladığı ilk günden bu yana ilçeye yaptığı hizmetlerin yanında Lalapaşa Belediyesi’nin 2 Milyon Liraya yakın eski borçlarını da ödeyerek ilçede 7’den 70’e herkesin takdirini ve desteğini kazanan Şahinşah yeniden aday oldu.

Aralıksız olarak 3 dönem başkanlık yapan Efsane isim yeniden Aday”

25 Mart 1989 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Lalapaşa Belediye Başkanı olarak seçilen Şahinşah’a halkın desteği 2. Dönemde de devam etti ve 30 Mart 1994 tarihinde gerçekleşen mahalli idareler seçimlerinde 2. kez Lalapaşa Belediye Başkanı oldu. Halkla iç içe olan bölgenin sevilen ismi Şahinşah 18. Mart 1999 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde 3. kez Lalapaşa Belediye Başkanı seçildi ve aralıksız 3 seçim kazanarak büyük bir başarıya imza attı.
Son olarak 31 Mart 2014 tarihinde yapılan seçimlerde ilçe halkının büyük desteğini alan Başkan Şahinşah “NEREDE KALMIŞTIK” diyerek yeniden Lalapaşa Belediye Başkanı seçildi. Evli ve 1 çocuk babası olan Şahinşah’ın göreve geldiği ilk günden bu yana ilçeye yaptığı yatırımlar halkın büyük takdirini topladı.

 178 total views,  2 views today

Next Post

Ciğerci Niyazi 2. Şubesini Açtı

Bir Edirne markası olan Ciğerci Niyazi ikinci şubesini hizmete açtı. Niyazi Yavuz yeni şubesinin tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada; en büyük hayalinin yazlık- kışlık bölümü ve geniş otoparkı olan bir ‘ciğer sarayı’ yapmak olduğunu ve hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. 500 metrekare kapalı 500 metre kare’de açık alanı bulunan 400 kişiyi aynı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp