Lalapaşa’ya Yatırımlar hızla devam ediyor

admin

Göreve geldiği ilk günden bu yana, Lalapaşa Belediyesi’ni borçsuz bir belediye yapan Başkan Bülent Şahinşah, ilçedeki yatırımlara da hız kesmeden devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

Geçtiğimiz günlerde alınan yeni kepçe Lalapaşa Belediyesi önünde vatandaşlara tanıtıldı. Kepçe’nin koltuğuna oturan Başkan Şahinşah, İş Makinasının ilk test eden isim oldu. Gazetemize açıklama yapan Şahinşah,  “Belediye’ye alınan Yeni kepçemiz ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Bizi ilçemiz için çalışıyoruz. Yatırımlarımız hızla devam edecek” dedi.

 

 

 

 

 

 

Razgard Valisi Hyusmen’den Şahinşah’a ziyaret

Bulgaristan Razgard Valisi Sayın Gyunay HYUSMEN ve Bulgaristan Gerlova Vakfı Baskani Orhan MUSTAFA, Belediye Başkanımız Bülent ŞAHİNŞAH’ ı makamında ziyaret tti. Ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyan Lalapaşa Belediye Başkanı Bülen Şahinşah, Bulgaristan Razgard Valisi Sayın Gyunay HYUSMEN ve Bulgaristan Gerlova Vakfı Baskani Orhan MUSTAFA ile yaptığımız görüşmede istişarelerde bulunduk.” Dedi.

 

 

 

 

 

 

“Eğitime Büyük Önem veriyoruz”

Eğitime büyük önem veren Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah, geçtiğimiz günlerde Atatürk ilkokulu ve Hacıdanisment ilkokulunu ziyaret etti.

Belediye Başkanını, Büyük bir sevinçle karşılayan 1. Sınıf öğrencilerine, Şahinşah hediyeler takdim ederek başarılar diledi. Edirne Ajans Medya Grubunun her yıl düzenli olarak yılda bir kez yayınlamış olduğu “OKUL BAŞLIYOR” dergisine de yeni eğitim – öğretim yılı ile ilgili kutlama mesajı veren Şahinşah açıklamasında, “2017-2018 Eğitim Öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.” Sözlerine yer verdi.  Lalapaşa Belediye Başkanlığı’nın Sosyal medyayı aktif olarak kullanması vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılanıyor. Yapılan çalışmaları Lalapaşa Belediyesi’nin sosyal medya hesabından da takip eden vatandaşlar yüzlerce beğeni ve yorumlarıyla Belediye Başkanı Bülent Şahinşah’a dün olduğu gibi bugün de destek vermeye devam ediyor.

 

 187 total views,  2 views today

Next Post

Süloğlu Kaymakamı Öztürk’ten Köylere Ziyaret

Edirne’nin Süloğlu ilçesine Kaymakam olarak vekaleten atanan ve13 Eylül 2017 Çarşamba Günü görevine başlayan Süloğlu  Kaymakamı Şenol Öztürk ilçede bulunan köyleri ziyaret ederek bölgenin sorunlarını tespit ediyor.                             Kaymakam Öztürk, ilk olarak, Süloğlu İlçesine bağlı Sülecik Köyünde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp