Leman Kültür’ de hem sergi hem parti

admin

Tasarım Çocuk Atölyesi yine geleneğini bozmadı. Bu sene de Leman Kültür’ ün ev sahipliği yaptığı gecede; velilerin ödev projesi ‘Elimden Tut Baba’, çocukların ‘Yeni Yıl’ temalı sergileri, Edirne’ de ilk defa yapılan iki metrelik yeni yıl pastası ile çok renkli saatler yaşandı.

tasarım atolyesi (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gecenin mimarı Tasarım Çocuk Atölyesi’ nin sahibi Sevda Mutlu Öğütçü, bu sene tüm velilere bir nostalji yaşattı ve PTT yoluyla davetiye gönderdi.

tasarım atolyesi (4)

 

 

 

 

 

 

 

Palyaço gösterisi ve Noel Baba ile başlayan gecede yüz boyama ve çeşitli sanat aktiviteleri gerçekleşti. Yaklaşık üç saat süren gecede Tasarım Çocuk Atölyesi 2,5 -5 yaş çocuklarının özenle hazırladıkları 50 X 70 tuval zerine akrilik boyayla ‘Yeni Yıl’ temalı çalışmaları sergilendi.

tasarım atolyesi (3)

 

 

 

 

 

Gecede, Trakya Üniversitesi Okul Öncesi Sınıf Öğrencileri (Aslı Konak, Feyza Akçalı, Emre Can, Fatma Çelebi), Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri, TurkMSIC (Türk Tıp Öğrenci Birliği)  Tasarım Çocuk Atölyesi ile birlikteydi.

tasarım atolyesi (2)

 

 

 

 

 

 

 

Tasarım Çocuk Atölyesi ‘ nin, ‘Elimden Tut Baba’ projesinden baba ve çocukların slayt gösterisi ve hediyelerle Leman Kültür’ de bir yeni bir yıla merhaba denildi.

tasarım atolyesi

 

 

 

 tasarım atolyesi (5)

 

 

 

 

 

tasarım atolyesi (6)

 18 total views,  6 views today

Next Post

ETSO yönetimi bir yıllık çalışmayı değerlendirdi

ETSO’ yönetimi düzenlediği basın toplantısıyla bir yıllık çalışma raporunu sundu. Basın toplantısına ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve yönetim kurulu Üyeleri, Meclis Başkanı Mehmet Eren, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım katıldı.  Sinevizyon gösterimi ile ETSO’nun çalışmaları ekranda sunuldu.  Çalışma raporu hakkında konuşan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Zıpkınkurt, bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp