Lezzetin Ustalarından İl Millî Eğitim Müdürüne Ziyaret

admin

16.İstanbul Uluslararası Gastronomi Festivaline Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı Mutfak Dalı ekibi olarak katılan İlimiz Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri festivalden madalyalarla döndüler.

22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen yarışmaya 7 öğrenci ve 3 öğretmen ile katılan ekip, yarışmalar sonucunda ilimize 4 Gümüş Madalya, 2 Bronz Madalya ile 1 dördüncülük getirdiler.

Edirne Merkez Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin madalyalı öğrencileri Okul Müdürü Sayın Şeref Yaşar ve öğretmenleri eşliğinde Müdürlüğümüze gelerek İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret ettiler.

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, öğrencilerimizin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini ifade ederek, yarışmalar sonucunda dereceye giren öğrencileri ve onları yetiştiren öğretmenleri, okul yöneticilerini tebrik etti. Öğrencilere madalya ve belgelerini veren İl Millî Eğitim Müdürü, öğrencilere ve öğretmenlere başarılı çalışmalarının artarak devamı dileklerini iletti.

 

22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlen 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 16. İstanbul Uluslararası Gastronomi Festivalinden dereceyle dönen İlimiz Merkez Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı Mutfak Dalı öğrencilerimizin başarılı oldukları kategoriler ve madalyaları:

 

Lise Düzeyi Pizza Kategorisinde Gümüş Madalya Kazanan Öğrenciler:

Berkay Evren

Ayçanur Çaylar

Lise Düzeyi Pizza Kategorisinde Bronz Madalya Kazanan Öğrenciler:

Fulya Kara

Berk Dumancı

Aynı kategoride yarışan Barış Sili yarışmada dördüncülük almaya hak kazanmıştır.

Lise Düzeyi Ana Yemek Kategorisinde Gümüş Madalya Kazanan Öğrenciler:

Sinem Adalı

Beyza Kondurav

Öğretmenler:

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alan Şefi Sayın İdris Kaytaz

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Atölye Şefi Sayın Nurhan Dalkıç

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Öğretmeni Sayın Nazmi Demiray

 144 total views,  2 views today

Next Post

Okuma ve yazmanın anahtarları Edirne Bahçeşehir’in minik ellerinde

Özel Edirne Bahçeşehir Ortaokulu altıncı sınıf öğrencilerinin katılımıyla Yaratıcı Yazar ve Drama Eğitmeni Binnaz Öner, Şimşek Hırsızı adlı kitap üzerinden yaratıcı yazarlık etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlik çerçevesinde Binnaz Öner, kitap okumanın ve anlamanın incelikleri öğrencilerle paylaştı. Öğrencilerin okuduğu Şimşek Hırsızı adlı kitap karakterleri üzerinden öğrencilerin kendi karakter incelemeleri yapıldı. Metinler üzerinden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp