Liderlerinin Yapamadığını Onlar yaptı

admin

Sağanak Yağmurun etkili olduğu ve kenti adeta felç ettiği
bir günde şimşekler CHP Edirne İl Başkanlığı’nda ard çaktı.

Türkiye Gündeminden hiç düşmeyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Lideri Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki gergin havaya örnek olacak bir davranış Edirne’den geldi. 20 Ocak Çarşamba günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan AK Parti 7 .Olağan Edirne İl Kongresine CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı AK Parti Edirne İl Başkanı tarafından bizzat davet edildi. CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’yı makamında ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Belgin İba, Pekcanlı’ya Kongre davetiyesini vererek kendisini 20 Ocak 2021 Çarşamba günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan AK Parti 7 . olağan Edirne İl Kongresine davet etti. Edirne’de Sağanak yağmurun etkili olduğu ve bardaktan adeta boşalırcasına yağdığı bir günde kamuoyuna yansıyan bu sıcak gelişme 7’den 70’e herkesi memnun etti.


20 Ocak 2021 Çarşamba günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan AK Parti 7 . olağan Edirne İl Kongresinde Aday olan İl Başkanı Belgin İba’nın İl Genelinde izlediği sıcak ve sevgi dolu siyaset politikası kamuoyunun takdirini toplamaya devam ediyor. Göreve geldiği ilk günden bu yana yönetimiyle birlikte ilimiz adına yapılan önemli çalışmalarla dikkat çeken İl Başkanı Belgin İba’nın Ana Muhalefet Partisi Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’yı ziyaret edip Kongreye davet etmesi büyük takdir topladı. Birçok kesim tarafından yapılan yorumlarda Parti liderlerinin de bir birine olan soğukluğa ve kırgınlığa bu tablonun örnek olması gerektiği vurgulandı.
Konuyla ilgili Sosyal medya hesabından açıklama yapan İl Başkanı Fevzi Pekcanlı; “Ak Parti İl Başkanı Belgin İba İl Başkanımız Fevzi Pekcanlıyı ziyaret ederek 20 Ocak günü yapılacak olan 7.Olağan Kongrelerine davet etti.Nazik ziyaretleri ve davetleri için teşekkür ederiz.”dedi.

 1,307 total views,  2 views today

Next Post

BARAJLARDA SU SEVİYESİ ARTTI; ALTYAPI TAMAMLANAN BÖLGELERDE HERHANGİ BİR SORUN YAŞANMADI

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, son 3 günde Edirne’ye metrekare başına 109.6 kilogram yağış düştüğünü ve bu yağışlarla birlikte kentin 1-,1,5 yıllık su ihtiyacını karşılayacak miktarda barajlarda hacim artışı yaşandığını söyledi. Belediye Başkanı Recep Gürkan, yaşanan kuvvetli yağış nedeniyle kentte devam eden altyapı çalışmalarını da değerlendirme imkanı bulduklarını ve altyapısı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp