“Lokmanı paylaş Allah’a yaklaş” sloganıyla lokma dağıtıldı

admin

Anadolu İmam Hatip Lisesinde Lokma dağıtımı yapıldı. Vakıflar Haftası ve üç aylar nedeniyle, Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı tarafından İmam Hatip Lisesi öğrencilerine ders çıkışında lokma,  ayran dağıtımı yapıldı. Lokmanı paylaş Allah’a Yaklaş sloganı ile dağıtım gerçekleşti.

anadolu imam hatip lisesi lokma (4)

Lokma dağıtım etkinliğine Vakıflar Bölge Müdürü Osman Güneren, Okul Müdürü Adnan Odabaşı, Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı Başkanı Yasir Boz, Müdür Yardımcıları, öğretmenler, vakıflar müdürlüğü personeli ve öğrenciler katıldı. Burada bir konuşma yapan Vakıflar Bölge Müdürü Güneren, Vakıflar haftası nedeniyle birçok etkinliğimiz oluyor. Bugün de Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı tarafından Edirne Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine lokma dağıttı. Bu vakfımız, Lokmanı paylaş Allah’a yaklaş”diye bir slogan geliştirmiş. Vakıf haftası ile ilgili programlarımız devam ediyor” dedi.

anadolu imam hatip lisesi lokma (11)

Daha sonra konuşan Vakıf Başkanı Yasir Boz, Geçen yıldan farklı olarak bu yıl lokma dağıtımı yaptıklarını, bir yıl önce resim ve hat sergisi yapmıştık. Bu yıl ise 800 lokmayı öğrencilerimize dağıttık. milli ve manevi değerlerimizi koruma ve üç aylar adına bu etkinliğimizi düzenledik.

 154 total views,  2 views today

Next Post

“OSMANLI İLİM, DÜŞÜNCE ve SANAT DÜNYASINDA BALKANLAR” SEMPOZYUMU BAŞLADI

Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun katıkılarıyla, Trakya Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi, İslâmî İlimler Araştırma Vakfı (İSAV) ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İslâm araştırmaları Merkezi’nin iş birliği ile gerçekleştirilen “Osmanlı İlim, Düşünce ve Sanat Dünyasında Balkanlar” sempozyumunun açılışı, 7 Mart 2014 Çarşamba günü kültür dünyamızın önde gelen isimleri ve geniş bir dinleyici katılımı ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp