Lösemili Çocuklar Doyasıya Eğlendiler

admin

Edirne Belediyesi ve LÖSEV işbirliği ile Edirne’deki lösemili çocukların eğlenmesi ve moral olması amacıyla Margi Outlet’te bulunan, Tay oyun salonunda eğlendiler.
Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr.Ertuğrul Tanrıkulu, LÖSEV’le birlikte bu etkinliği yaptıklarını belirterek, belediyenin gençler için, yaşlılar için, engelliler için her zaman ellerinden gelen bütün imkanlarını kullandıklarını söyledi. Dr. Tanrıkulu, “çocukların eğlenmelerinde her zaman bize destek veren Tay oyun salonu işletmesi Abdullah Özbek sağolsun, bizimle birlikte çalışmalarımıza katılıyor. Bu etkinliğimizde LÖSEV işbirliği ile lösemili çocuklarımız tedavisi sırasında, biraz da moral bulmaları açısından, oyun salonuna getirdik. Her zaman söylüyorum, bir toplumda kadınlar, çocuklar mutluysa, yaşlılar mutluysa, o toplum mutlu ve huzurludur. Biz de çocuklarımızı mutlu etmek için her şeyi yapacağız. Bir çocuğumuzun ilaçla ilgili problemleri olmuş, onla ilgili de elimizden ne gelirse yapacağız. Valilikler, belediyeler bu sorunlara yardımcı olmak, insanların yanında olmak için varlar” diye konuştu.
Tay oyun salonu işletmecisi Abdullah Özbek te “başkan yardımcısı Dr. Tanrıkulu’nun tüm konuşmalarına katıldığını ifade ederek, “ben elimden geldiğince destek vermeye çalışıyorum, vermeye devam edeceğim. Belediyenin bütün etkinliklerinde yanındayız, çocuklarımıza sahip çıkarak, tüm çocukların eğlenmesinden yanayız. Çocuklarımız mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor” dedi.
LÖSEV Edirne temsilcisi Arzu Sağlık yaptığı konuşmada, “Belediyemize bu tür etkinliklerle yanımızda olduklarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu arada Margi Outlet ve Tay oyun salonu işletmecisi Abdullah Özbek’e de teşekkürlerimi sunuyorum. Amacımız, çocuklarımız mutlu edebilmek. Edirme’de görevimiz boyunca çocuklarımızı eğlendirmek, onların morallerini yüksek tutmak” şeklinde konuştu.
Çocuklar aldıkları ücretsiz oyun jetonlarıyla, gün boyunca doyasıya eğlendiler.AW000484

 131 total views,  2 views today

Next Post

SEDEFÇİ”Muhtarlarımızla El Ele Veriyoruz”

Türkiye Muhtarlar Derneği Edirne Şube başkanlığınca düzenlenen birlik ve dayanışma gecesine katılan Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi. Yapılacak mahalli seçimde Belediye Başkanlığına aday olacağını belirtti. Derneğin Edirne Şube Başkanı İrfan Tasmalı konuşmasında köy ve mahalle muhtarların ihtiyaçlarını belediye başkanı kanalıyla çözüm bulduklarını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp