Lösev binlerce aileye yardım kolileri ulaştırıyor

admin

LÖSEV Ramazan ayı üresince Türkiye Genelinde17.000’i aşkın  lösemili ve kanserli çocuk ve ailelerine  içinde gıdadan giyime, kırtasiyeden oyuncağa, pek çok ihtiyaç malzemesi ulunan  yardım kolileri ulaştırıyor Her yıl olduğu gibi  bu yıl da yardımlaşma duygusunun farklı bir durum kazandığı  ramazan ayı süresince tüm aileleri kucaklayacak ve değerli bağışçılarının destekleriyle onları yalnız bırakmayacak. Konu hakkında açıklama yapan LÖSEV İletişim Uzmanı Neslihan Çelik, ekonomik zorluklar içinde uzun ve pahalı bir tedavi sürecinden geçen lösemili çocuklar ve ailelerine yalnız olmadıklarını hissettirmek, bir araya gelerek moral kazanmalarını sağlamak amacıyla Ağa Köşkünde İftar yemeği düzenledik. LÖSEV Ramazan ayı süresince binlerce lösemili çocuk  ve ailesini  iftar yemeklerinde buluşturarak onlara hem moral veriyor hem de  sıkıntılarını  yakından dinleyerek,kalıcı çözümler yaratacak.  Birada gördüğünüz gibi  yardım kolileri yüklü  Tır İlhan Koman  parkında gün boyunca ihtiyaçlı, lösemili ve kanserli ailelere  ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet sunuyor. LÖSEV Yardım Tırımızda ailelerin iğneden ipliğe her türlü ihtiyacına cevap verecek ürürle bulunuyor ve aileler ihtiyaçlarını gönüllerince temin edebiliyorlar. LÖSEV İyilikler Tırı şimdiye kadar 66 ilde toplam 7 bin 594 aileye ulaştı. Edirne’de LÖSEV İyilikler Tırını gördüğünüz noktaya siz de bağışlarınızı iletebilir, lösemili bir çocuğa yardım elinizi uzatabilirsiniz.

Lösev binlerce aileye yardım kolileri ulaştırıyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ramazan ayı boyunca iletilmek üzere birçok temel ihtiyacın yer aldığı koli seçeneklerinde kuru gıdadan et ve et ürünlerine kadar  birçok çeşit bulunuyor.LÖSEV’e kayıtlı ailelere gönderilmek üzere  ben de bir koli almak istiyorum  diyorsanız, Acil Yardım Kolisi,Küçük Aile Kolisi, Büyük Aile kolisi Sağlıklı, Sevinçli Aile Kolisi, Mutlu Aile Kolisi, Orta Aile Kolisi, olmak üzere  hazırlanan bağış kolisi  seçeneklerine yönelik detaylı  bilgileri  www.losev.org.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

TÜM BAĞIŞLAR ÇOCUKLARIMIZA UMUT OLARAK DÖNÜYOR

2010-2014 Yılları arasında maddi yardımlar, aynı yardımlar, sağlık ve tedavi yardımları, eğitim ve sosyal yardımlar başta olmak üzere kayıtlı hasta ve ailelerimize toplam 52.392.808,87. TL yardıma ulaşıldı.

Bağışlarınızın destekleriyle ulaşan yardımlar çocuklarımıza umut olarak dağıtıldı.Sizler de Ramazan ayında Türkiye’deki tüm banka şubelerinden, PTT şubelerinden telefonla arayarak, tüm faturalı hatlardan 3406’ya boş bir SMS göndererek veya www,losev.org.tr üzerinden bağış seçeneklerini inceleyerek, çocuklarımıza birer umut bağışlayabilirsiniz” dedi.

Lösev binlerce aileye yardım kolileri ulaştırıyor (1)

 204 total views,  2 views today

Next Post

Şehit ve gazi ailelerine iftar

            Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, Edirne Şehit ve Muharip Gazi Ailelerine, Emniyet Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde bir iftar yemeği düzenledi. İftar yemeğine Edirne Valisi Dursunali Şahin ve Eşi, İl Jandarma Komutanı  Jandarma Alb . Kamuran Ersan, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ve Sosyal […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp