LÖSEV’den Edirne Belediye’sine Ziyaret

admin

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Sosyal Hizmetler Birimi’nden Ayşenur Sözeri ve Edirne LÖSEV Temsilcisi Arzu Sağlık, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’nu ziyaret etti.

lösev-belediye ziyaret

Ayşenur Sözeri,Tanrıkulu’nu ziyaret etme nedenlerinin, Edirne Belediye Başkanlığı’na desteklerinden dolayı teşekkür etmek olduğunu ifade etti. Sözeri, “Edirne Belediye Başkanlığı olarak başta Başkanımız Hamdi Sedefçi olmak üzere, Ertuğrul Tanrıkulu ve çalışma arkadaşları her daim LÖSEV olarak bizlerin yanında oldular. Bugüne kadar Edirne gerçekleştirdiğimiz etkinlik ve çalışmalarda bizlerden ve tabiî ki ailelerimizden desteklerini hiç esirgemediler. Ve bu destek bizler için çok değerlidir. Kendilerine tüm desteklerinden dolayı hem LÖSEV olarak, hem de ailelerimiz adına çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

lösev-belediye ziyaret (1)

Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’da, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Sosyal Hizmetler Birimi’nden Ayşenur Sözeri ve Edirne LÖSEV Temsilcisi Arzu Sağlık’ın ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçi’nin direktifleri doğrultusunda, bizler her zaman sizlerin yanındayız ve her zaman bu bilinçle hareket etmeye çalışıyoruz.

Başkanımız Hamdi Sedefçi sosyal projelere büyük önem vermektedir. Ve Edirne Belediyesi olarak sosyal sorumluluk bilincini en üst seviyede tutuyoruz. Bu anlamda, LÖSEV gibi önemli ve anlamı büyük bir vakfa desteklerimiz her daim devam edecektir.” diye konuştu. Ziyaret sonunda, LÖSEV adına Ayşenur Sözeri, Edirne Belediyesi LÖSEV Yaşam Sertifikası’nı Tanrıkulu’na takdim etti.

 

 

 312 total views,  2 views today

Next Post

SENDİKALAR ZORDA

Türkiye’de meydana gelen son ekonomik krizin faturasının da her zaman olduğu gibi bu kez de yine çalışanlara da yansıyacağı çalışma hayatını olumsuz etkileyeceği, işverenlerin piyasadaki dalgalanmayı dikkate alarak işçi çıkarma yoluna gideceği endişesini taşıyan Sendikacılar, Ülkede baş gösteren her ekonomik bunalımda olduğu gibi son günlerde yaşanan ekonomik açmazın faturasının da […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp