Madalyalı Öğrencilerimizden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

admin

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından 4-6 Kasım 2017 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen “15 Temmuz Şehit ve Gazilerini Anma Atletizm 2. Bölge Şampiyonası”nda ilimizi temsil eden ve birçok dalda madalya kazanan Edirne Özel Eğitim Uygulama Merkezi Spor Kulübü öğrencileri Deniz Kuanç ve Hazal Kuanç İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Hakan Cırıt’ı ziyaret etti.

 

16 Kasım 2017 Perşembe günü İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette öğrencilere, Edirne Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Osman Dönmez, Müdür Yardımcısı Ayşegül Paprat ile Spor Kulübü Başkanı H. Aysun Yıldız eşlik etti.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, yapmış olduğu konuşmasında, geleceğimizin teminatı gençlerimizi hayata hazırlarken akademik eğitimlerinin yanında sportif alanlarda da kendilerini geliştirmelerini sağlamalıyız dedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz konuşmasının devamında: “Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak, Bakanlığımız politikaları doğrultusunda tüm öğrencilerimizin en az bir spor dalında lisans sahibi olmalarını sağlamak üzere çalışmalarımızın devam etmektedir.

 

Özel öğrencilerimizin sportif alanlarda var olmaları, ilgi duydukları spor dalında lisans sahibi olmaları bizleri son derece memnun etmektedir. Sporla ilgilenen özel öğrencilerimizin kendilerini daha iyi ifade ettiği, sosyal hayata daha kolay uyum sağladığı bir gerçektir. Bizlere düşen de özel öğrencilerimizi spora teşvik ederek, kendilerine olan güvenlerini arttırmak ve sosyal hayatın içerisinde daha güçlü bir şekilde var olmalarını sağlamaktır.” dedi.

Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürü, öğrencilerin başarısında emeği olan başta ailesi ve öğretmenleri olmak üzere herkese teşekkür etti.

 

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından 4-6 Kasım 2017 tarihlerinde Antalya’da yapılan ve 81 İlden 140 spor kulübünün katıldığı 15 Temmuz Şehit ve Gazilerini Anma Atletizm 2. Bölge Şampiyonasında Edirne Özel Eğitim Uygulama Merkezi Spor Kulübü öğrencisi Deniz Kuanç; mental minikler 100 metre koşu dalında Marmara Bölgesi ve Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya, Gülle atmada ise Marrmara 3. sü olarak bronz madalya kazandı.

Aynı şampiyonada Edirne Özel Eğitim Uygulama Merkezi Spor Kulübü öğrencisi Hazal Kuanç; mental yıldızlar 200 metre koşu dalında Marmara 2.si olarak gümüş madalya, mental yıldızlar 100 metre koşu dalında ise Marmara 3.sü olarak bronz madalya kazanmıştır. Aynı öğrencimiz Yıldızlar Gülle atma dalında Marmara Bölgesi 2.si olarak gümüş madalya kazandı.

 

 459 total views,  2 views today

Next Post

ETUS Başkan Vekili Şahin Şoförler Odası Başkanlığına Adaylığını açıkladı

Erbey Kılıç’tan Anlamlı Veda! Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç, yorulduğunu söyleyerek oda başkanlığını bıraktı. Kılıç’ın düzenlendiği basın açıklamasında tam destek verdiği ETUS Başkan Vekili ve Oda Yönetim Kurulu Üyesi Ali Şahin de Oda Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Uzun süredir Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda başkanlık yürüten Erbey Kılıç, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp