Madde bağımlılığına hayır, yaşama evet projesi hayata geçiyor

admin

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile EDROM Derneğinin yürüteceği “Madde Bağımlılığına Hayır, Yaşama Evet Projesi” açılış töreni, Edirne Valisi Sayın Dursun Ali ŞAHİN, Edirne Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Serdar Bakır, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın  Yener YÖRÜK, Edirne İl Jandarma Komutanı Kamuran  ERSAN, İl Emniyet Müdürü Sayın Armağan Adnan ERDOĞAN, Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Serhat OCAK, İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ahmet HACIOĞLU, İl  Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN,  , Edirne  İl Müftüsü Sayın Emrullah ÜZÜM, İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. A. Muhsin KİŞİOĞLU, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Bilgin ÖZBAŞ, Edirne Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Hicran BALİ,  Kırkpınar BESYO Müdürü Doç. Dr. Sayın İlhan TOKSÖZ, Edirne Roman Derneği Başkan Yardımcısı Sayın Bahattin ULUSOY, Sağlık Bakanı Danışmanı Sayın Ayhan DEMİR’in  katılımlarıyla gerçekleşti.

Madde bağımlılığına hayır, yaşama evet projesi hayata geçiyor  (3)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi Sayın Dursun Ali Şahin, son yıllarda dezavantajlı vatandaşlarımızla  ilgili güzel projelerin hayata geçirildiğini ifade etti. Projenin açılış konuşmasını yapan  İl Müdürümüz  Sayın Serhat OCAK, “Gençlerin kaliteli zaman geçirecekleri gençlik merkezi ve spor aktivite alanları oluşturarak başladığımız projemizde gençlerin sosyal hayata dahil olmaları adına bu ve bunun gibi projeleri yapmaya ve yürütmeye devam edeceğiz” dedi.

Madde bağımlılığına hayır, yaşama evet projesi hayata geçiyor  (2)

 

 

 

 

 

 

“Madde Bağımlılığına Hayır Yaşama Evet “Projesi, kamuoyunu bilgilendirmek, sportif faaliyetler düzenlemek, her türlü madde bağımlılığının oluşmasını önlemek, tüm madde bağımlılarına dışlayıcı değil, onları topluma kazandırıcı, kişilik duygularını geliştirici çalışmalar yapmak ve her türlü zararlı bağımlılığı önleyerek mücadele etmeyi amaçlıyor.Bu kapsamda futbol, masa tenisi, judo, güreş taekwondo gibi spor faaliyetleri seminer ve etkinlikler düzenlenerek gençlerin hayatlarında iz bırakıp, geleceğe daha mutlu ve umutlu bakmaları sağlanacaktır.

Madde bağımlılığına hayır, yaşama evet projesi hayata geçiyor  (1)

 

 

 

 

 

 

Madde bağımlılığına hayır, yaşama evet projesi hayata geçiyor  (4)

 128 total views,  2 views today

Next Post

Yaşlılarımız sevgi bekliyor

Yaşlılar haftası etkinlikleri kapsamına Edirne Valiliği, Belediye Başkanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce  yaşlılarımıza moral geceleri düzenlendi. Evlerimizde barınan yaşlılarımızın durumları belli onu yakınları biliyor ve paylaşıyorlar, Huzurevi gibi kurumlarda yaşlılarımızın toplu olarak barındıkları yerlerin havası başka. orada yaşayan yaşlılarımızla konuştuğunuzda  yaşamlarındaki kesitleri öğreniyorsunuz, bazılarının  hangi şartlarda oraya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp