MADDE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SEMİNERİ YAPILDI

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Emniyet Müdürlüğü koordinasyonunda ve Edirne Belediyesi ile yürütülen CANSUYU projesi kapsamında Madde Bağımlılığı ile Mücadele için bilgilendirme semineri düzenlendi.

Madde Bağımlılığı ile Mücadele1

Edirne Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğünden Polis memuru Hatice BARIŞIKDEMİR ile Edirne Belediyesi Aile ve Evililik Danışmanlığı Birimi personellerinden Uzm. Psikolojik Danışman Edirne Açık Cezaevini ziyaret ederek tutuklu ve hükümlülerin her türlü madde ve kötü alışkanlıklardan uzak durmasının önemiyle ilgili bilgi verdiler.

Madde Bağımlılığı ile Mücadele (1)

Uzm Psk. Danışman SELVİ ; Bağımlılığa giden yolun en sıkıntılı ve en zayıf olduğunuz anlarda arkadaş kurbanı olarakbaşlayabildiğini belirterek uyuşturucu madde sizin sorunlarınızı azaltmaz tam tersi birde üstüne madde kullanımı gibi çok daha ciddi bir sorun daha meydana gelir dedi.

Madde Bağımlılığı ile Mücadele (4)

Polis Memuru BARIŞIKDEMİR ise ; Her türlü kaçak ürün ve bağımlılık yapan maddelerin finans kaynağının terör ve terör örgütleri olduğunu belirterek gençleri uyanık olmaya davet etti.

Cezaevi yönetimi ve ve seminere katılan hükümlü ve tutuklular seminer için teşekkür ettiler ve belli aralıklarla tekrarını istediler.


Madde Bağımlılığı ile Mücadele (2)

 

 

 218 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE’NİN KURTULUŞUNUN 91. YILI

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Güzel Edirne’miz bundan 91. Yıl önce düşman işgalinden kurtarıldı. Trakya ve Edirne’nin kurtarılmasının nasıl sancılı geçtiği, işgalci güçlerin Trakya’yı elden çıkarmamak için ne oyunlar oynadığı tarih sayfalarında var. Kurtuluş Savaşının kazanılmasını sağlayan Atatürk ve arkadaşları bu zorlu görevi de alnının […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp