Mahalle Muhtarları Ankara turundan döndü

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Mahalle Muhtarlarının sorunlarını iletmek amacı ile Ankara’ya giden Edirne Mahalle Muhtarları üyesi 16 muhtar Ankara seyahatini tamamlayıp Edirne’ye döndü.

muhtarlar-ankrada-edirne1

Ankara izlenimleri ile ilgili olarak,Selimiye Bahçesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı ve Şükrüpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Tasmalı Ankara gezilerinin çok önemli geçtiğini bu gezileri sarısında Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile görüşme imkanı bulduklarını mahallelerinin sorunlarını kendisine ilettiklerini belirterek; “bu seyahatimiz sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştük bu arada bazı muhtarlarımız belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin durumu hakkında soru yöneltti. Kılıçdaroğlu bu soru üzerine “ sizleri üzmeyeceğiz istediğiniz şekilde en iyi hizmeti yapanları değerlendireceğiz” dedi.

 

muhtarlar-ankrada-edirne2

 

 

 225 total views,  2 views today

Next Post

ETSO Üyesi Firmalara KOSGEB Bilgilendirme Ziyaretleri

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com ETSO Üyesi Firmalara  KOSGEB Bilgilendirme Ziyaretleri devam ediyor.  Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt yaptığı açıklamada; Meclis Başkanı Mehmet Eren, Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan , Meclis Üyesi Aydoğan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp