Mahalle Sakinleri “Karar Yeniden Gözden Geçirilsin”

admin

Halkın karşı çakmasına rağmen özel idare tesisi içinde bulunan kahvehanenin tahliyesi kararının çakması çevre sakinlerinin üzüntüsüne neden oldu. Bu kararın yenİden gözden geçirilmesi önerisi için imza toplayan mahalle halkı” Yetkililere daha önceleri de duyurduk bu mahallede halkın gidebileceği böyle bir yer bulunmamaktadır.
Sosyal Tesis Uzun Süredir Hizmet Veriyor, Devlete Gelir Getiriyor
Bu kahvehane uzun süredir halka hizmet veriyor. Burası çevre sakinlerinin adeta ikinci adresi haline geldi. Yakınındaki Hacılarezanı Camii cemaati namaz saatine yakın buraya gelerek sohbet ediyor. Özel idarede işi bulunan, Edirne ilçe ve köylerinden gelen insanlarımız işlerini takibi sırasında buraya geliyor. Ayrıca bu semtte halkımızın ihtiyacına cevap verecek bu türde tesis bulunmamaktadır. Devletimizin bu tür hizmette halkımızın ihtiyacını da dikkate alması gerektiği inancındayız.
Yetkililerin bu tahliye kararını uygulamaya koymadan önce halkın taleplerini dikkate almasını öneriyoruz” dediler.6

 92 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Gençlik Merkezi Velilere Yabancı Dil Öğrenimi Konusunda Seminer Verdi

Gençlik Merkezi Liderlerinden Özge KARAKUŞ’un yabancı dil eğitimi konusundaki seminerini ilgiyle dinleyen veliler seminerin sonunda kurslardan ve düzenlenen diğer tüm etkinliklerden memnun kaldıklarını, Gençlik Merkezi’nde çocukları için bu kadar çok imkanın bulunmasından ve hepsinin ücretsiz olmasından duydukları memnuniyeti dile getirirlerken, kurslarla beraber çocuklarının daha iyi seviyelere geleceklerine inandıklarını belirttiler. Gençlik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp